Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


2,8 milionów widzów transmisji gali PLMMA 72 w TV Puls

2-8-milionow-widzow-transmisji-gali-plmma-72-w-tv-puls

Transmisja na żywo z 72. gali PL MMA w TV Puls przyciągnęła przed telewizory  2,8 milionów widzów (zasięg w grupie All 4+). Już we wtorek 7 marca od godz. 00:15 TV Puls zaprasza na skróty z gali. Widowisko można też oglądać w nieodpłatnym serwisie VOD TV Puls, playpuls.pl, pod linkiem http://playpuls.pl/rozrywka/gala-pl-mma

Gala PL MMA, którą na żywo transmitowała TV Puls, została zorganizowana przez „Nastula & Okniński Team” na bardzo wysokim sportowym poziomie. Zawodnicy z całego świata byli bardzo dobrze dobrani, nie zabrakło emocji, a nawet momentów kontrowersyjnych. Wspólnie przygotowaliśmy bardzo ciekawe sportowe widowisko, które widzowie TV Puls mogli obejrzeć na żywo. Był to dla nas, jako telewizji, debiut w transmisji live i od razu zaczęliśmy od tak spektakularnego wydarzenia, jakim jest międzynarodowa gala PLMMA. I zdaliśmy ten egzamin – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

W sobotę 4 marca podczas 72. gali PLMMA w klatce pojawili się m.in. debiutujący w MMA mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki, który znokautował Dariusza Kaźmierczuka, Paweł „Trybson” Trybała, który pokonał Pawła Bolanowskiego, Mateusz Piskorz (zwyciężył z reprezentującym Brazylię Leandro Bispo) oraz Karol Linowski, który odniósł zwycięstwo nad Mihaiłem Bureshkinem, reprezentantem Białorusi.

Pojedynek o mistrzowski pas Profesjonalnej Ligi MMA w wadze lekkiej wygrał Marian Ziółkowski, który zmierzył się z reprezentantem Bośni i Hercegowiny Draganem Pesiciem. Amerykanin Matt Horwich pokonał reprezentanta Brazylii, Davida Ramiresa.

Anonserem gali był Ireneusz Bieleninik, dla widzów TV Puls walki komentowali Jacek Adamczyk i Karol Matuszczak, a studio na żywo prowadzili Nina Cieślikowska i Krzysztof Sendecki.

Oficjalna informacja TV Puls

Opublikowano: 2017-03-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również