Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


ACB 50. Kontrowersyjna porażka Saidova w walce z Cooperem. WIDEO

acb-50-kontrowersyjna-porazka-saidova-w-walce-z-cooperem-wideo

Wiele kontrowersji towarzyszyło zakończeniu pojedynku Aslambeka Saidova (19-5 MMA) z Brettem Cooperem (23-12 MMA), do której doszło podczas ACB 50 w Petersburgu. Amerykanin został dzieki zwycięstwu mistrzem Absolute Championship Berkut w wadze półśredniej.

Pierwsze dwie rundy przebiegały zgodnie z oczekiwaniami i pod dyktando byłego czempiona KSW. Pochodzący z Czeczenii wojownik - jak zwykle - umiejętnie klinczował i punktował rywala w stójce, znacznie lepiej radził sobie również w tych momentach (połowa drugiej rundy), w kórych bój przenosił się na krótki czas na ziemię.

W trzecim starciu stała się jednak rzecz zaskakująca. 29-letni Cooper od pierwszych sekund zaczął niespodziewanie przeważać. Wszytko dlatego, że Saidov wyraźnie opadł z sił. "Fudoshin" ruszył do przodu i zaczął trafiać seriami wciśnietego w siatkę, kryjącego się za gardą przeciwnika. Mimo iż była to potężna kanonanada,a po mocnym lewym sierpowym Saidov wyraźnie przysiadł, zawodnik Berkutu Arrachionu wciąż doskonale zdawał sobie sprawę z tego, co dzieje się w klatce. 

Tymczasem sędzia Leon Roberts postanowił przerwać bój. Co wywołało wielkie siedzącego tuż przy siatce, będącego wraz z Pawłem Derlaczem w narożniku trenującego w Olsztynie wojownika, Mameda Khalidova. Khalidova, przypomnijmy, który również mierzył się jakiś czas temu z Cooperem i który ostatecznie pokonał amerykańskiego wojownika, mimo że walczył z poważną kontuzją pleców.

Saidov - przynajmniej oficjalnie z Cooperem nie wygrał i mistrzem organizacji ACB nie został.

Oto cała gala ACB 50. Walka Saidov vs. Cooper zaczyna się w 4:39.15:

Opublikowano: 2016-12-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również