Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


ACB odrzuciła kontrakt z Nike z powodów światopoglądowych

♦️"Женщины были созданы для мужчин, а мужчины для женщин, вы видели когда-нибудь, чтобы у животных самцы были с самцами, а самки с самками? Если мы разрешим однополые браки, то человек хуже животного" - заявил Мэнни Пакьяо! После этих слов Nike порвал контракт с Менни!!! Друзья, у нас несколько месяцев идут переговоры с Nike о спонсорской поддержке АСВ, после такого демарша со стороны известной фирмы, считаю ниже своего достоинства иметь какие-либо взаимоотношения с оной! Ко всему сказанному добавлю одно выражение - "Порой и черт боится мыслей, что зреют в пи.дор.ской башке" ♦️М.Хасиев♦️

Post udostępniony przez ♦️Mairbek Khasiev♦️ (@mairbek_khasiev)

Prężnie rozwijająca się, także na polskim rynku MMA, organizacja ACB buduje coraz ciekawsze rozpiski i sięga po coraz bardziej znanych oraz utalentowanych zawodników. Wiedza o atrakcyjności gal organizowanych przez tę czeczeńską federację dotarła już daleko poza wschód Europy.

Trudno się więc dziwić, że ACB zainteresowali się poważni gracze ze świata sportu. Mairbek Khasiev, szef Absolute Championship Berkut, w której barwach walczył niedawno Mamed Khalidov i która dysponuje całkiem zacną ekipą wojowników z Polski - a także która znów zawita do naszego kraju 1 lipca 2017 - otrzymał jakiś czas temu propozycję współpracy od produkującej sprzęt sportowy firmy Nike. Konkurent Reeboka wybrał sobie dobry obiekt zainteresowania, miałby bowiem w przypadku parafowania umowy możliwość "rywalizacji" z UFC na obszarze MMA w kooperacji z mocnym, biznesowym partnerem.

Nic z tego jedak nie wyszło. Jak wyznał szef ACB Mairbek Khasiev propozycja amerykańskiego potenta na rynku sprzętu sportowego została odrzucona. Wszystko dlatego, że Nike wspiera środowiska homoseksualne.

Kobiety zostały stworzone dla mężczyzn, a mężczyźni dla kobiet. Widzieliście kiedyś, żeby zwierzęta robiły to z przedstawicielami tej samej płci? Jeśli zgodzimy się na śluby homoseksualistów, będziemy gorsi od zwierząt - powiedział Manny Pacquiao! Z powodu tych słów firma Nike zerwała z nim kontrakt!!! Przyjaciele, jakiś czas temu negocjowaliśmy kontrakt z Nike, jednak po tych wydarzeniach zerwaliśmy z tą świetnie znaną firmą wszelkie kontakty i nie chemy mieć z nią nic wspólnego. Chcę przekazać wszystkim tę jedną myśl: "Czasami nawet diabeł boi się myśli, które pojawiają się w popi...ej głowie" - napisał na Instagramie Khasiev.

To nie pierwszy raz - dodajmy - kiedy szef ACB ujawnia swój ogląd rzeczywistości i zdradza własny światopogląd. To właśnie z powodów pozasportowych, czyli sporu religijnego i komentarzy na temat Osetyjczyków wygłaszanych przez szefa ACB, odwołano galę nr 59 zaplanowaną w Osetii właśnie.

Amerykańskie media, które opisują całą aferę z Nike, mówią że słowa wypowiedziane przez Khasieva są "niesmaczne", biorąc pod uwagę niedawne doniesienia, mówiące o tym że w rządzonej przez Ramzana Kadyrova Czeczenii homoseksualiści są w sposób zorganizowany prześladowani, a nawet mordowani. I mimo że wszystkie oficjalne czynnki, także te na Kremlu, zdecydowanie zaprzeczają owym informacjom, nagonka medialna ruszyła już z pełna mocą.

Ile gal teraz, po ostatnich słowach opublikowanych przez szefa ACB, zostanie odwołanych?

JAM

Opublikowano: 2017-06-22

Komentarze

av

Kurwa szacun!!!!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również