Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Amerykański dziennikarz: jedna z gal UFC w 2014 roku w Warszawie

amerykanski-dziennikarz-jedna-z-gal-ufc-w-2014-roku-w-warszawie

Alan Snel z Las Vegas Review-Journal napisał bardzo ciekawy tekst o biznesowej stronie działalności UFC. Snel podliczył, że gale Ultimate Fighting Championship pokazywane są w 30 sieciach telewizyjnych, w 328 językach, w 145 krajach. Można je oglądać w 8 mln. gospodarstw domowych, a docierają do ok. 2,5 mld ludzi na całym świecie. Jednym słowem, czyste szaleństwo. Ale to nie koniec.

Najciekawsze bowiem jest dla nas to, co amerykański dziennikarz ujawnia później. Otóż opisuje on wszystkie kolejne projekty, które do 2015 roku mają przynieść największej organizacji MMA na świecie niewyobrażalne zyski oraz poszerzyć jeszcze bardziej jej pole działania.

Jest więc mowa o kolejnych, nowych kontraktrach z brazylijskimi nadawcami, jeszcze mocniejsze zaangażowanie się w działalność w Azji i w Afryce, ekspansji na Chiny oraz uczynienie z "The Ultimate Fighter" globalnej rywalizacji, przy uwzględnieniu popularności w TUF w Chinach i Indiach.

Snel wspomina także o tym, że UFC będzie równiez dbała o zwiększanie popularności marki w Europie i na świecie, przede wszystkim w Szwecji, Anglii i w Brazylii.

Kulminacja rozwoju firmy Zuffa, do której należy UFC, ma nastąpić - zdaniem Snela, który powołuje się przy tym na plany jednego z szefów tej firmy Lorenzo Feritty - w 2015 roku, kiedy to zakończone zostanie wprowadzanie w życie przygotowanego w 2010 roku pięcioletniego planu rozbudowy organizacji.

Najlepszy jest ten fragment artykułu:

Inne, globalne inicjatywy UFC obejmują organizację w 2014 roku w nowych miejscach imprez na żywo. Mają się one odbyć w Berlinie, Stambule, Meksyku oraz w Warszawie.

Czyżby więc oznaczało to, że już w przyszłym roku UFC zawita do Polski? Alan Snel zapewnia, że wie, co pisze. A wzmożone ostatnio zainteresowanie Ultimate Fighting Championship naszymi zawodnikami może potwierdzać tę tezę.

JAM/MixedMartialArts.com

Opublikowano: 2013-08-12

Komentarze

av

Czekam na to ;d

av

W Warszawie? Na Torwarze? Czy może w pałacu w Wilanowie? Bo chyba tam i tam tyle samo osób może się zmieścić.

av

@Maciej Popławski: Czy tyś oszalał?! Taka impreza tylko na stadionie narodowym!!! Już nie mogę się doczekać!!!!

av

Jak będzie w Warszawie to ja i mój ziom Bazelak wystartujemy i pokażemy nasz podworkowy styl. Nie ma dla nas mocnych!

av

Jeszcze tylko mameda i grabowskiego brakuję

av

@Trollu: Pamiętaj że mamy Cię na oku i nie ważne czy jesteś chłopakiem z bloku, czy dzieckiem operowych kotów!

av

Gnom internetowy GROZISZ MI GROZISZ MI
JA I TAK CIEBIE ZNAJDĘ GNOMIE SROMIE. MOI CHŁOPACY JAK MARCIN NAJMAN DAWID OZDOBA JÓZEF WARCHOŁ JAK CIĘ ZNAJDĄ TO ZROBIĄ CI Z RYJA PLAŻĘ W NORMANDII!!!
KAPUJESZ!!!!!

av

Wódz plemienia powiedział że jeszcze jeden komentarz, a naślemy na Ciebie CIA, FBI, BOX, Donalda Tuska i stowarzyszenie AA!

av
Gnom internetowy:
Gnom internetowyWódz plemienia powiedział że jeszcze jeden komentarz, a naślemy na Ciebie CIA, FBI, BOX, Donalda Tuska i stowarzyszenie AA!
Mam układy w amerykańskim i rosyjskim rządzie znajomości w Alkaidzie w dodatku ostatnio nawiązałem kontakt z alienami xcxv pochodzącymi z galaktyki xyz WIĘC DOPADNIEMY I WYGNOMIMY TE CAŁE PLEMIE Z KTÓREGO TY POCHODZISZ!

av

@Troll internetowy:
Matka wie że ćpiesz?

av

MILCZ GADZIE INTERNETOWY!

av

Gnomie internetowy i ty szanowna redakcjo portalu MMAnia. Moja mama wróciła dzisiaj wcześniej z pracy i zauważyła że komputer mojego taty jest nagrzany więc biła mnie pasem aby się dowiedzieć co robiłem sam w domu. Nie mając innego wyboru jak pokazać jej te komentarze co dzisiaj napisałem wprowadziłem ją w stan wzbudzonych nerwów. Oberwałem jeszcze raz po tyłku pasem i zostałem zamknięty w pokoju. Po około 20 minutach powiedziała mi że mam zakaz dotykania komputera telewizora i wszystkich rzeczy jakie są w domu. W dodatku nie mogę do końca wakacji wychodzić z domu wzamian za to mam sprzątac dom. Piszę to bo taką mam kare. MUSZĘ ZA KARĘ JESZCZE RAZ PUBLICZNIE COŚ NAPISAĆ
PRZEPRASZAM REDAKCJĘ I WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEJ STRONY A ZWŁASZCZA PANA "GNOMA INTERNETOWEGO" KTÓREGO OBRAZIŁEM. TO SIĘ JUŻ WIĘCEJ NIE POWTÓRZY.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również