Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Anatoli Hunanyan, Malik Merad i Janu Cruz zawalczą na FEN 10

anatoli-hunanyan-malik-merad-i-janu-cruz-zawalcza-na-fen-10

Sportowcy przygotowujący się do swoich walk są szczególnie narażeni na kontuzje. Dotyczy to także wojowników, którzy szykowali się na nadchodzącą FEN 10 „Gold Edition”. 9 stycznia 2016 w Lubinie nie zobaczymy dwóch zagranicznych, anonsowanych wczesniej zawodników: Christiana Bayi i Hracho Darpinyana.

Obaj trenujący w Holandii reprezentancji Kickboxingu i MMA doznali kontuzji, co zostało potwierdzone przez ich lekarzy. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło i organizacji Fight Exclusive Night udało się znaleźć dwóch wartościowych zastępców. Także za trzeciego z kontuzjowanych pechowców, polskiego kickboxera Piotra Rogosza.

I tak zamiast Christana Bayi z Pawłem Biszczakiem na zasadach K-1 zmierzy się trzykrotny ormiański mistrz świata, Anatoli Hunanyan. Trenujący w Hanuman Gym Praha, w Czechach, 33-letni „Tolja” ma za sobą 27 zawodowych zwycięstw i tylko 7 porażek. 14 walk kończył przez nokaut. Tytuły mistrza świata zdobywał w największych organizacjach WKA, ISKA i WFCA. Był także mistrzem interkontynentalnym WAKO-Pro. Jest świetnym bokserem z zawodowym rekordem 7 zwycięstw bez porażki. Dwukrotnie walczył w Polsce i odniósł dwa zwycięstwa w tym jedno nad Pavlem Oboznym – ostatnim rywalem Pawła Biszczaka.

Hracho Darpinyan w pojedynku z Marcinem Zontkiem zostanie zastąpiony przez 28-letniego francuskiego zawodnika MMA, Malika Merada, który walczył już dla wielu europejskich organizacji takich jak: M-1 Global czy Cage Warriors. Na koncie zawodnika Apash Team Lyon widnieje aż 19 zwycięstw i choć poniósł 15 porażek to pokonywali go tylko, uważani za świetnych zawodników, tacy fighterzy jak: Maxim Grishin, Thierry Sokoudjou czy mistrz świata w sambo, Mikhail Zayats z Rosji. On sam pokonywał wielu świetnych zawodników takich jak półfinalista turnieju wagi półciężkiej Bellator MMA, Egidijus Valavicius. Na pewno będzie godnym zastępcą Darpinyana.

Trzecia zmiana to nieoczekiwana kontuzja Piotra Rogosza ze Scorpiona Krępice, który miał zmierzyć się z Bartoszem Muszyńskim. Organizacja Fight Exclusive Night postanowiła dać kolejną szansę Portugalczykowi, Janu Malkriado Cruzowi, który mimo że poniósł dwie porażki na arenie FEN to stworzył niezapomniane widowiska z Pawłem Biszczakiem i Wojciechem Wierzbickim. 33-letni Cruz trenuje obecnie pod okiem jednego z najlepszych polskich trenerów, Tomasza Skrzypka. Na zawodowej arenie wygrywał 28 razy i czterokrotnie schodził pokonany. Polska publiczność na pewno będzie chciała ponownie obejrzeć go w akcji.

Bilety na galę FEN 10 „Gold Edition” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

JAM/oficjalna informacja FEN

Opublikowano: 2016-01-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również