Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Anderson Silva do Rondy Rousey: podnieś głowę dziewczyno!

anderson-silva-do-rondy-rousey-podnies-glowe-dziewczyno

Anderson Silva, jeden z najlepszych zawodników MMA w historii tego sportu, postanowił wesprzeć ciepłymi słowami Rondę Rousey po jej ostatniej porażce.

W największej chwale nie chodzi o to, że nigdy nie upadasz. Ale fakt, by móc wstać po upadku. Mając w sobie determinację przejdziesz przez ten zły czas. Sam wiem bardzo dobrze jak to jest. Jesteś świetnym sportowcem. Moje dzieci Cię uwielbiają. Pamiętaj: porażka czyni nas mocniejszymi. Nikt nie jest wieczny. Wszyscy kiedyś przegraliśmy, co czyniło nas mocniejszymi. Życzę Ci spokoju i mnóstwo cierpliwości. Zatrzymaj to doświadczenie i nie obwiniaj się. Dostałaś dużą lekcję od tego sportu. Przekształć to w coś lepszego, bo świat został stworzony dla takich ludzi jak Ty - zwycięzców. Podnieś głowę dziewczyno! Jesteś świetną mistrzynią życia i inspiracją dla całego świata. Nie zapominaj, kochamy Cię!

"The Spider" doskonale wie jak to jest upaść z wysoka. Brazylijczyk dołączył do UFC w 2006 roku. Po znokautowaniu Chrisa Lebena w debiucie, Pająk dostał możliwość walki o pas i swoją szansę wykorzystał, nokautując we wspaniałym stylu Richa Franklina na UFC 64. Tytułu bronił dziesięciokrotnie, w międzyczasie śrubując nowe rekordy i zostając najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe (p4p).

Po 17 zwycięstwach z rzędu, przyszedł pojedynek z Chrisem Weidmanem na UFC 162. Weidman znokautował Silvę, odebrał mu tytuł i od tego momentu było już tylko gorzej. W walce rewanżowej na UFC 168 Anderson donzał potwornego złamania nogi, co wstrzymało jego karierę ponad na rok.

Legendarny Pająk wrócił 31 stycznia 2015 roku i zmierzył się z Nickiem Diazem na UFC 183, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. Jednak po walce został przyłapany na dopingu. Pojedynek uznano za nieodbyty, a Silva odbywa aktualnie karę 1 roku zawieszenia.

Opublikowano: 2015-11-16

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również