Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Andrei Arlovski chce rewanżu z Fedorem Emelianenko. WIDEO

andrei-arlovski-chce-rewanzu-z-fedorem-emelianenko-wideo

Fedor Emelianenko wywołał trzęsienie ziemi w świecie MMA ogłaszając, że powraca do tego sportu. Od razu rozpoczęły się spekulacje w której organizacji i w walce z kim zobaczymy w najbliższym czasie "Ostatniego Cara".

Jak już pisaliśmy, możliwości jest wiele. Rosjanin zna się doskonale z byłym szefem nieistniejącej już federacji Strikeforce Scottem Cokerem, który rządzi teraz organizacją Bellator, miał też okazję spotykać się oraz negocjować w przeszłości z Daną White'em.

I to właśnie UFC, jako największa organizacja MMA na świecie, mogłaby być miejscem w którym odnajdziemy Emelianenko po okresie trzyletniej nieobecności w mieszanych sztukach walki.

Na podobny bieg wypadków bardzo liczy klasyfikowany na czwartym miejscu rankingu wagi ciężkiej UFC Andrei Arlovski. Białorusin, który po powrocie do Ultimate Fighting Championship wygrał już cztery kolejne pojedynki, niezwykle się rozradował na wieść o powrocie Fedora. I od razu zaproponował, że może być jego najbliższym rywalem.

Obaj panowie walczyli już ze sobą w styczniu 2009, na gali Affliction. Po tamtym pojedynku pozostały fanom MMA niezapomniane wrażenia oraz słynne zdjęcie z sherdog.com brutalnie znokautowanego Arlovskiego, który po laniu sprawionym mu przez Rosjanina wyglądał i tragicznie, i komicznie zarazem (patrz główna fotografia).

Fedor na miejsce swojego powrotu powinien wybrać najlepszą organizację MMA na świecie, czyli UFC. Do tej pory zawsze udawało mi się naprawić wszystko to, co schrzaniłem wcześniej w swojej karierze. I dlatego to Emelianenko powinien być moim kolejnym rywalem. To byłaby walka, która wszyscy chętnie by obejrzeli. A ja zamierzam dać moim fanom to, czego ode mnie oczekują - napisał na swojej stronie internetowej Arlovski.

Pytanie, czy tego samego co Białorusin i jego fani, chce też Dana White. I czy chce tego sam Fedor Emelianenko.

JAM

Foto: sherdog.com

Tak Fedor zniszczył Arlovskiego na gali Affliction:

Opublikowano: 2015-07-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również