Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Ankos Zapasy Warszawa i S4 rozpoczynają współpracę

ankos-zapasy-warszawa-i-s4-rozpoczynaja-wspolprace

Zmian na warszawskim rynku MMA ciąg dalszy. Na swoim oficjalnym facebookowym profilu trener Piotr Jeleniewski poinformował właśnie połączeniu sił przez dwa stołeczne kluby, Ankos Zapasy Warszawa i S4:

W związku z ostatnimi wydarzeniami informuję, iż od dnia dzisiejszego Ankos Zapasy Warszawa rozpoczyna współpracę z Siecią Klubów Fitness S4. Poszerzamy kadrę trenerską o trenerów: Kamila Umińskiego (parter), Tomasza Janiszewskiego (zapasy), Krzysztofa Gutowskiego (muai thai/K1). za umiejętności bokserskie odpowiedzialny będzie tak jak dotychczas Trener Robert Złotkowski, natomiast trenerem odpowiedzialnym za siłę i kondycje naszych podopiecznych, pozostaje niezmiennie od początku trener Tomasz Lipiński. Otrzymujemy wsparcie m.in. w postaci pełnego ubezpieczenia medycznego zawodników, stypendiów oraz obozów. Zapraszamy serdecznie do wspólnej pracy w grupach amatorskich jak i zawodniczych S4 Fight&Crossgym Club przy ul. Racjonalizacji 5 w Warszawie.

Jednocześnie korzystając z okazji, pragnę podziękować swoim zawodnikom, promotorowi Pawłowi Kowalikowi i kolegom trenerom za okazaną lojalność, a jednocześnie nowym współpracownikom - w szczególności Kamilowi Umińskiemu - za okazane zaufanie. nie mogłem sobie wymarzyć tak profesjonalnej grupy trenerów, z którymi będę mógł współpracować i czerpać wiedze. Dziękuję również naszym Sponsorom, którzy wspierają nas od początku firmie Pit Bull West Coast, IHS oraz Professional Fighter.

Chciałbym również serdecznie podziękować za wsparcie Trenerowi Andrzejowi Kościelskiemu, całemu poznańskiemu Ankosowi oraz polskiemu środowisku MMA.

Mam nadzieję, że wspólna praca w ramach projektu S4 Ankos Zapasy Warszawa przyniesie nam wiele satysfakcji i radości z naszej pasji, a fanom niezapomniane walki naszych podopiecznych.

Ze sportowym pozdrowieniem

Piotr Jeleniewski

Foto: oficjalny profil na Facebooku Piotra Jeleniewskiego

Opublikowano: 2015-05-11

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również