Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Arena Berserkerów 5. Strzelczyk za Touahriego w walce z Ziółkowskim

arena-berserkerow-5-strzelczyk-za-touahriego-w-walce-z-ziolkowskim

Niestety, z powodów zdrowotnych z walki z Ireneuszem "Tsunami" Ziółkowskim musiał wycofać się Salim Touahri. Irek już od kilku tygodni przygotowywał swój game plan pod zawodnika z Krakowa, teraz musi zmienić strategię na nowego rywala, ale jak sam mówi jest zdeterminowany do walki i będzie w stuprocentowej formie.

Matchmaker Areny Berserkerów Piotr Bagiński postarał się o godne zastępstwo. Rywalem Irka będzie zawodnik z pierwszej piętnaski wojowników wagi półśredniej w Polsce, Mateusz Strzelczyk (6-3 MMA). Zawodnik War Dogs Lubliniec wystąpi w co-main evencie na piątej Arenie Berserkerów - Exped Cup, która 1 marca 2014 odbędzie sie w Stargardzie Szczecińskim.

Mateusz Strzelczyk o Arenie:

Arena jest bardzo fajną i rozwijającą się galą, można zauważyć duże zaangażowanie i profesjonalizm organizatorów. Oglądałem walki mojego rywala i muszę przyznać, że jest bardzo wymagającym i solidnym zawodnikiem. Podczas walki nie boi się ryzykować i ciężko przewidzieć jego następny ruch, ale nie robi to na mnie większego wrażenia. Jestem dużo młodszy, ale to ja dyspoznuje większym doświadczeniem zawodowym. Do walki przygotowywałem się w Częstochowie, w Wydra-Gym. Jeżeli pokonam Irka to chciałbym się zmierzyć z najlepszym zawodnikiem turnieju wagi półśredniej. Na gali w Stargardzie chcę wszystkim pokazać na co mnie stać i oczywiście stoczyć jak najlepsza walkę!

TUTAJ rozpiska gali.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-02-25

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również