Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Arkadiusz Wrzosek kontra Nikolaj Falin na FEN 11 „Warsaw Time”

arkadiusz-wrzosek-kontra-nikolaj-falin-na-fen-11-warsaw-time

Pierwszym oficjalnie ogłoszonym pojedynkiem na zasadach K-1 gali FEN 11 „Warsaw Time”, która odbędzie się w hali „Torwar” w Warszawie w dniu 19 marca 2016, będzie starcie Arkadiusza Wrzoska z klubu Copacabana Warszawa i niemieckiego zawodnika, Nikolaja Falina z Fight Lounge Dortmund. Starcie odbędzie się w wadze ciężkiej i wejdzie w skład głównej karty walk.

24-letni Arkadiusz Wrzosek to młody, niezwykle perspektywiczny, zawodnik wagi ciężkiej. Mierzący 201 cm fighter to aktualny mistrz Europy i mistrz Polski Muay Thai. Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. Na zawodowej arenie stoczył cztery walki, z czego dwie wygrał. Amatorsko zanotował dwadzieścia sześć zwycięstw i sześć porażek.

Liczący 35 lat Nikolaj Falin to postać doskonale znana w europejskim kickboxingu. Urodzony w Kazachstanie fighter był zawodowym mistrzem Niemiec IKBO. W 2011 roku triumfował w piątej edycji turnieju Biggers Better w Arhus, w Danii. Prowadzony przez polskiego trenera Franka Łukanowskiego zawodnik wygrał czterdzieści pojedynków, a dwanaście przegrał. Czternaście razy nokautował swoich rywali.

Bilety na galę FEN 11 „Warsaw Time” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL.

Oficjalna informacja FEN

Opublikowano: 2016-01-29

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również