Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


AWOL 3. Cała walka Kamil Bazelak vs. Stav Economou. WIDEO

awol-3-cala-walka-kamil-bazelak-vs-stav-economou-wideo

Cała walka Kamila Bazelaka (0-3 MMA) ze Stavem Economou (15-3-1 MMA) z gali AWOL 3, która odbyła się w Anglii i zdaniem "Vanderleia" został przedwcześnie przerwana przez sędziego.

Opublikowano: 2013-12-03

Komentarze

av

Ja ta walke ogladal
Na zywo bazelak bym bez szans !! Wiem ze byly problemy zeby zawalczyl bo chcial sie wycofac !! A co walki jak by sedzia nie przerwal to stav by go zmasakrowal !!

av

Ja ta walke ogladal
Na zywo bazelak bym bez szans !! Wiem ze byly problemy zeby zawalczyl bo chcial sie wycofac !! A co walki jak by sedzia nie przerwal to stav by go zmasakrowal !!

av

Żałosna walka. Oby jak najmniej Bazelakow, Najmanów w mma. Organizator chyba nie wiedział co roi konfrontując Bazelaka z Economu, który wytrzymał z Damianem Grabowskim 3 rundy.

av

"Kiedy wyszliśmy do walki okazało się, że w pierwszej wymianie uderzeń byłem lepszy i Stav zainkasował serię kilku ciosów na głowę, po których od razy sklinczował i przypierał mnie do siatki. Wiedziałem, że nie zamierza już ze mną walczyć w stójce"

Bazylak jest mistrzem!! walka w stójce trwała raptem 2 sekundy, może 3 a ten już stwierdził że wygrywał (hahahha)
ON NISZCZY SYSTEM!

"Pytałem się dlaczego przerwał walkę, gdyż nie było żadnego zagrożenia dla mojego zdrowia w tej sytuacji, nie byłem rozbijany, a Economou nie bił centralnie w moją głowę tylko w gardę." No niesamowity człowiek, po klinczu było widać jakieś kolano na schaby i uderzenie, po którym padł Bazylak w zółwia i nie bronił się wcale, sedzia miał podstawe by to przerwać, na dodatek rekored bazyla mówi o tym że jest to zawodnik nie wiadomy, nie wiadomo do końca czy ma sprawna glowe i czy by nie mial jakiegos uszczerbku. Gdyby sędzia tego nie przerwał, to Bazylak by coś innego wymyślił, tyle że już by miał ryj porozbijany albo by stracil przytomnośc.

av

@mma91:
Wytrzymał i wygrał moim zdaniem... Ale walka była w Polsce...

av

DAJCIE SPOKOJ CO ZA SYF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

av

On tak walczy jaki ma charakter haha najpierw kłapie kłapie jadaczką na lewo i prawo, a później się chowa tak w walce jak i w życiu.W łodzi broił broił ,a później skruszał i stał się tak zwaną 60-siątką.

av

@:
Dlatego mówię że zestawienie totalnego amatora z zawodnikiem który nie odstawiał od Grabowskiego, który jest teraz mistrzem M1 Global jest co najmniej nie poważne.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również