Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Azamat Mustafaev, wojownik MMA: nie zrobiłem niczego złego w Polsce

azamat-mustafaev-wojownik-mma-nie-zrobilem-niczego-zlego-w-polsce

Azamat Mustafaev (5-4 MMA) zawodowo walczy w MMA od 2012 roku. Oglądaliśmy go w Profesjonalnej Lidze MMA i na treningach w Poland: Top Team. Ten mieszkający w Polsce wojownik opublikował na swoim facebookowym profilu taki oto post. Prezentujemy go. Sprawa jest bowiem gorąca, budzi skrajne emocje. Warto przeczytać co myśli o tym trudnym temacie osoba bezpośrednio nim zainteresowana (w tekście dokonaliśmy jedynie drobnych korekt językowych):

Chyba czas powiedzieć wszystko, co poczułem przez te wasze posty o Islamie czy emigrantach. Czuję się okropnie, kiedy widzę że ludzie których bardzo lubię, udostepniają te posty i piszą: "to muzułmanie", czy zamieszczają jakieś zdjęcia. Słuchajcie, nie zrobiłem niczego złego w Polsce, mam dobry kontakt z ludźmi, nigdy nie kradłem, ani nie prosiłem o jakąkolwiek kasę od państwa. Mam ręce, mam nogi, więc pracuję. Tak że mówiąc "muzułmanie" niech ci ludzie, którzy śmiali się ze mną, trenowali, jedli razem, spali w tym samym pokoju co ja podczas zawodowych gal, trochę pomyślą. Może chociaż na chwilę przypomicie sobie o mnie? Nie uczę nikogo, jak ma chodzić, nie mówię jak ma się ubierać. Jeżeli wam sie nie podobam, bo jestem MUZUŁMANINEM, to proszę mnie usunać ze znajomych. Nigdy będąc w Polsce nie życzyłem nikomu źle, bo jestem kulturalny. I nie zamierzam skakać, tak jak ci emigranci, po cajej Europie w tej chwili.

Pozdrawiam

Opublikowano: 2015-09-10

Komentarze

av

to zupelnie inna sytuacja i nie ma nawet co sie zastanawiac nad tym

av

Ma racje ale tylko co do tego ze mu przykro... Niech spojrzy na swiat i ISIS i zobaczy dlaczego rosnie nienawisx nie do noego tylko tych ktorzy jada teraz... Nikt nie mowil ze kazdy muzulmanin jak przyjechal kiedy kolwiek jest zly... Chodzi o tych teraz co nam Islam chca do Europy wprowadzic i niech wypowie sie na ten temat a nie tylko ze mu przykro... Jego nikt nie oskarza niech pomysli o tych ktorych oskarzac nalezy ze jak sie zjada to nic nie zrobimy...

av

@Nie dla terroryzmu w PL:

Zgadzam się! Jest zagrożenie ze strony tych ludzi, i do końca nie wiadomo w jak dużym stopniu. Dużo osób nie chcę pracować i utrzymywać kontakty z obywatelami państw przyjmujących. Być może chłopak po prostu nie do końca się zna na temacie i uczuciowo jest bardzo wrażliwy. Niech wtedy przyjmie jedną taką rodzinę i później napiszę też taki post.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również