Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Aziz Karaoglu - najbardziej kontrowersyjna postać gali KSW 35. WIDEO

Po pierwsze mnóstwo kontrowersji wzbudził werdykt jego walki z Mamedem Khalidovem. Po drugie - szokujące fakty pojawiły się w kontekście wyjścia Kararoglu do klatki.

Cała walka Khalidov vs. Karaoglu zaczęła się od pieśni wojowników ISIS - napisał bowiem na twitterze Witold Gadowski, znany dziennikarz śledczy, były szef TVP 1. 

Gadowski wyjawił:

Na gali KSW Aziz Karaoglu wyszedł w rytm pieśni wojowników ISIS. Mam opinię przyjaciela z uniwersytetu w Erbilu, potwierdza. Pieśń na gali KSW wzywa do mordów na niewiernych. To do czego wyszedł Karaoglu jest pieśnią bojową wojowników muzułmańskich używaną od czasów talibów zarówno przez Dzabhat an Nusra jak i IS.

Jak to się ma do wywiadu Kararoglu udzielonego po gali? I tego co pokazał w klatce? Czy sportowy kontekst całego wydarzenia wciąż jest istotny? My nie podejmujemy się tego oceniać. Prezentujemy jedynie prasowy briefieng Aziza Karaoglu po jego pojedynku z Mamedem Khalidovem.

Opublikowano: 2016-05-29

Komentarze

av

Redakcjo mmaniaa.pl. Nie rozumiem Waszego stwierdzenia: My nie podejmujemy się tego oceniać. W takim razie komu jest to oceniać? Babci na straganie? Reprezentujecie dziennikarstwo! Co prawda sportowe ale to także dziennikarstwo. Jeżeli macie cohones to powinniście zadać panu Isisowi (o przepraszam) Izizowi kilka pytań. Mam propozycję na pierwsze: Czy masz ochotę urżnąć mi łeb wiedząc, że jestem ateistą? Drugim krokiem winno być skierowanie petycji do KSW o dożywotnie wykluczenie go
z możliwości występowania na galach tej federacji. P.S. Tolerujcie dalej takie zachowania a jemu podobni ludzie za kilkadziesiąt lat urządzą waszym wnukom krwawy holokaust. No nie wszystkim. Wnuczki za pewne będą mogły funkcjonować w haremach.
„Stoisz z boku bo tak lepiej i w razie czego nie tracisz nic ”

av

Czy zgłosiliście problem do włodarzy KSW?

av

Fajnie, że nie pokazujecie komentarzy

av

Ok powiedzmy że to pomyłka z tą piosenką tylko teraz zobaczcie jak zachowuje sie mamed gdy usłyszał ten utwór podniósł rękę w górę w geście triumfu spojrzał na saidova i śpiewał sobie pod nosem widać było jaki jest z tego dumny! Dziwne... same przypadki

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również