Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bellator 101. Marcin Held będzie walczył z Ricardo Tirlonim

bellator-101-marcin-held-bedzie-walczyl-z-ricardo-tirlonim

Początkowe plany zakładały występ Marcina Helda (15-3 MMA, 4-2 BFC) w kolejnym turnieju Bellatora w wadze lekkiej. Polak w drabince nie wystąpi, jednak na gali Bellator 101 (27 września 2013, Portland) zmierzy się z Ricardo Tirlonim (15-4 MMA, 3-3 BFC).

Po marcowej porażce z Davem Jansenem w finale turnieju Bellatora wszyscy spodziewali się, że Marcin Held pojawi się w kolejnej drabince tej organizacji. Plany najwidoczniej się zmieniły, gdyż reprezentant Bastion Tychy na gali Bellator 101 zawalczy z Brazylijczykiem Ricardo Tirlonim.

Held po zwycięstwie z Muradem Machaevem oraz poddaniu Richa Clementiego dotarł do finału siódmego sezonu federacji Bellator. Na 93. gali tej organizacji, Polak spotkał się z Davem Jansenem, który po trzech rundach okazał się być zawodnikiem lepszym. Wrześniowy pojedynek będzie pierwszą walką młodego tyszanina po półrocznej przerwie.

Tirloni do klatki wejdzie po dwóch porażkach z rzędu. Na Bellator 81 przegrał z Davem Jansenem, a dwa miesiące później poległ w walce z Willem Brooksem. Brazylijczyk po raz pierwszy od października 2011 weźmie udział w pojedynku, który nie będzie częścią turnieju Bellatora.

Na gali Bellator 101 zobaczymy również ćwierćfinały turnieju w dywizji lekkiej. Organizacja ujawniła już pary 1/4 finału: Rich Clementi zawalczy z Robem Sinclairem, Saad Awad zmierzy się z Martinem Stapletonem, John Alessio skrzyżuje rękawice z Willem Brooksem, a Alexander Sarnavskiy stanie naprzeciw Marcusa Davisa.

Info: SportoweFakty.pl

Opublikowano: 2013-07-25

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również