Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bellator 136. Marcin Held zawalczy z Aleksandrem Sarnavskiym

bellator-136-marcin-held-zawalczy-z-aleksandrem-sarnavskiym

Organizacja Bellator przedstawiła właśnie swoje plany na galę nr 136, która 10 kwietnia 2015 odbędzie się w Irvine, w Kalifornii. Wśród pojedynków, zapowiedzianych na tę galę znalazła się jedna, szczególnie interesująca dla polskich kibiców MMA. 

W wadze lekkiej nasz jedynak w Bellatorze, Marcin Held (20-3 MMA) zmierzy się z Alexandrem "Tigerem" Sarnavskiym (30-2 MMA).

Oprócz tego boju zobaczymy także walki Jared "The Jackhammer" Papazian (18-11) vs. Raja Shippen (14-9-1), Joey "Mexicutioner" Beltran (15-11) vs. Brian "The Professional Predator" Rogers (11-7), Saad "Assassin" Awad (17-6) vs. Rob "C4" Sinclair (12-2) i Jonathan Santa Maria (3-0) vs. Steve Ramirez (0-1).

23-letni Marcin Held, nasz czarny pas w BJJ, jest jednym z najgroźniejszych parterowców w świecie MMA, który 11 z 20 bojów wygrał przez poddania. Z jedenastu ostatnich potyczek polski wojownik z Tychów przegrał tylko jeden. Held wygrywał ostatnio w Bellatorze z Patricky Pitbullem, Nate'em Jollym, Derekiem Andersonem, Rodrigo Cavalheiro, Ryanem Healym, Richem Clementim, Muradem Machaevem, Derrickiem Kenningtonem i Phillipe Noverem.

Jego rywal, 26-letni Alexander Sarnavskiy, z rosyjskiego Omska, stoczył dla Bellatora siedem pojedynków. Rosjanin wygrał w ostatnim czasie pięć pojedynków z rzędu i dziesięć z ostatnich jedenastu. Z trzydziestu wygranych w karierze dwadzieścia pięć Sarnavskiy odniósł przez czasem - 18 przez poddani i 7 przez nokaut.

WOJ

Opublikowano: 2015-03-06

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również