Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bellator 158. James Thompson vs Kimbo Slice walką wieczoru. WIDEO

bellator-158-james-thompson-vs-kimbo-slice-walka-wieczoru-wideo

Kevin “Kimbo Slice” Ferguson (6-2 MMA, 2-0 BMMA) i James Thompson (2-16 MMA, 1-1 BMMA) znów stoczą walke. Tym razem, jak poinformował Scott Coker, obaj panowie zmierzą się w pojedynku wieczoru gali Bellator 158, która 16 lipca 2016 odbędzie się w Londynie.

Kimbo Slice i dwukrotny rywal Pudziana, "The Colossus", walczyli razem w 2008 roku, podczas imprezy organizacji EliteXC.

Przez większość czasu w dwóch pierwszych rundach tej potyczki dominował Thompson. Potem jednak inicjatywę przejął Slice. Ferguson w pewnym momencie potężnym uderzeniem rozbił "kalafiora" na lewym uchu Anglika i tak mocno go obijał, że sędzia Dan Miragliotta postanowił przerwać konfrontację, za co został przez wściekłego (ale i mocno obtłuczonego) Thompsona spoliczkowany.

Teraz przyszedł - jak się okazuje - czas na rewanż.

Dojdzie do niego - dodajmy - w dość niejednoznacznych okolicznościach. Kimbo Slice, podobnie zresztą jak Ken Shamrock, został przyłapany po gali Bellator 149 na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących. Po żenującym boju i zwycięstwie nad Dadą 5000 (który ledwie przezył swój "występ") w organizmie Slice'a wykryto nandrolon, czyli popularny steryd anaboliczny.

Za stosowanie niedozwolonych środków Slice'owi groziła kara rocznego zawieszenia i grzywna w wysokości 5 tys. dolarów każdy. Slice miał jednak szansę na mniejszy wyrok. Musiał jedynie zdecydować się  na przyjęcie kary do 31 marca. Czy ją przyjął, oficjalnie nie ogłoszono. W kontekście najbliższej walki i tak nie ma to jednak większego znaczenia. Dyskwalifikacja, nałożona na wojownika w Stanach Zjednoczonych, nie obowiązuje w Europie.

Pierwsza walka Slice'a z Thompsonem:

Opublikowano: 2016-04-18

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również