Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bellator 64. Główna karta gali jest już znana

bellator-64-glowna-karta-gali-jest-juz-znana

Szefowie Bellatora ogłosili właśnie główną kartę walk gali nr 64, która 6 kwietnia 2012 odbędzie się w Windsor w Kanadzie. Znalazły się w niej ostatecznie: walka o mistrzowski pas w kategorii półśredniej, półfinał turnieju wagi piórkowej oraz dwa ćwierćfinały w kategorii koguciej.

Alexandre Bezerra zmierzy się z Marlonem Sandro w limicie 145 funtów, natomiast Travis Marx z Masakatsu Uedą oraz Rodrigo Lima z Hiroshi Nakamurą będą się bili w kat. 135 lbs.

Do tego dochodzi oczywiście zapowiadany wcześniej pojedynek o „półśredni” tytuł między Benem Askrenem i prtendentem Douglasem Limą.

Bezerra (13-1 MMA, 5-0 BFC) jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Dla Bellatora walczył dotychczas pięć razy. Cztery pierwsze pojedynki odbyły się poza turniejem, wszystkie wygrał szybko przed czasem, w tym trzy szybciutko, już w pierwszej rundzie.

Sandro (21-3 MMA, 4-1 BFC), były mistrz World Victory Road/Sengoku i King of Pancrase, w półfinałowej walce, podczas Bellatora 60, poddał Roberto Vargasa.

Marx (18-3 MMA, 0-0 BFC) to 33-letni wojownik, trzykrotny mistrz stanu Utah w zapasach, który zadebiutuje w Bellatorze. Ueda (14-1-2 MMA, 0-0 BFC), z którym zmierzy się Marx, także stoczy swój pierwszy w karierze bój dla Bellatora. Wcześniej przez dwa lata rządził w kategorii piórkowej (132 lbs.) w federacji Shooto. Zdobył wakujący tytuł po pojedynku z Koetsu Okazaki, potem zremisował jeszcze z Marcosem Galvao oraz pokonał So Tazawa i Eduardo Dantasa.

Lima (9-0 MMA, 0-0 BFC), walczący dotąd w rodzimej Brazylii, jeszcze nie przegrał, 7 bojów kończył przed czasem. Nakamura (14-5-4 MMA, 0-0 BFC), trenujący m.in. ze znanym z Bellatora i UFC Yoshiyuki Yoshidą, wygrał dwa z trzech ostatnich pojedynków, stoczonych w Japonii.

JAM

Opublikowano: 2012-04-02

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również