Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bellator 76. Ostatnia (na razie) walka Eddie'ego Alvareza. UPDATE

bellator-76-ostatnia-na-razie-walka-eddieego-alvareza-update

Eddie Alvarez (23-3 MMA, 7-1 BFC) stoczy jeszcze jedną walkę dla Bellatora i będzie wolny. Wolny od jakichkolwiek zobowiązań wobec tej federacji, rzecz jasna. Jeden z najlepszych na świecie zawodników w kategorii lekkiej ma przed sobą całkiem nowe, sportowe życie.

Najpierw jednak wystąpi podczas ogłoszonej właśnie, 76 gali Bellatora, która odbędzie się 12 października 2012 w kanadyjskim Ontario. Jego przeciwnikiem będzie Patricky "Pitbull" Freire (10-3 MMA, 3-2 BFC).

Alvarez, były mistrz Bellatora w wadze lekkiej, odniósł w kwietniu szybkie i efektowne zwycięstwo w rewanżu z Shinyą Aokim, na gali nr 66 w Cleveland (fragment tej walki na zdjęciu).

Wcześniej, w listopadzie 2011 roku, stoczył kapitalny bój ze zwycięzcą czwartego turnieju Bellatora w wadze lekkiej, Michaelem Chandlerem. Alvarez przegrał przez poddanie w czwartej rundzie, jednak ten pojedynek - zdaniem wielu fanów MMA - był najlepszą bitwą 2011 roku, zestawianą na równi z walką Dana Hendersona z Mauricio "Shogunem" Ruą. Dla Alvareza porażka ta oznaczała utratę mistrzowskiego tytułu.

Jednak dzięki majowemu zwycięstwu nad Aokim Alvarezem wrócił do gry. I już niebawem zostanie jednym z najdroższych i najlepszych wojowników MMA do wzięcia. O ile nie dostanie propozycji nowego kontraktu od Bellatora. Szefowie tej organizacji mają trzy miesiące na złożenie odpowiedniej oferty.

Przypomnijmy, że w maju tego roku, po UFC on FOX 3 w East Rutherford, Alvarez spotkał się z Dana Whitem. Spekulowano wtedy, że po wypełnieniu kontraktu z Bellatorem, trafi do UFC. Podobnie jak Hector Lombard.

JAM

Opublikowano: 2012-07-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również