Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bilety na galę KSW 35 w Gdańsku/Sopocie w całości wyprzedane

bilety-na-gale-ksw-35-w-gdansku-sopocie-w-calosci-wyprzedane

Federacja KSW informuje, że na półtora miesiąca przed hitową galą KSW 35 w piątek 27 maja w trójmiejskiej ERGO ARENIE nie ma na nią już praktycznie biletów. To już kolejna gala największej organizacji MMA w Europie, która wyprzedaje się w tak szybkim tempie.

Tempo sprzedaży biletów na KSW 35 zaskoczyło nawet mnie – mówi współwłaściciel KSW Maciej Kawulski. - Od dziesięciu lat jesteśmy jednym z najchętniej uczęszczanych eventów w tej części Europy. Jesteśmy wdzięczni wszystkim fanom, że zainteresowanie naszymi galami nie tylko nie słabnie, ale z każdym wydarzeniem jest coraz większe, a bilety wyprzedają się coraz szybciej.

O KSW 35

Federacja KSW wytoczy najcięższe działa na KSW 35 w ERGO Arenie. Największe gwiazdy organizacji: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla i Marcin Różalski zawalczą w trzech walkach wieczoru 27 maja na granicy Gdańska i Sopotu.

Po zdobyciu pasa KSW w kategorii średniej niepokonany na polskiej ziemi Mamed Khalidov (31-4, 12 KO, 17 Sub) stanie będzie po raz pierwszy bronił tytułu. Naprzeciw nieprzewidywalnego i zjawiskowo walczącego zawodnika Berkut Arrachion Olsztyn stanie król nokautu Aziz Karaoglu (9-6, 8 KO, 1 Sub).

Najsilniejszy człowiek na świecie powróci na polską ziemię, żeby zmierzyć się po raz kolejny z legendą sportów walki. Po wygranej z Pawłem Nastulą Mariusz Pudzianowski (9-4, 3 KO, 2 Sub) spróbuje pokonać jednego z najlepszych uderzaczy w organizacji KSW, Marcina Różalskiego (5-4, 3 KO, 1 Sub). Natomiast były mistrz Michał Materla (22-5, 4 KO, 12 Sub) powróci po stracie pasa, by po raz drugi zawalczyć z obdarzonym świetnymi warunkami Kendallem Grove’em (23-15,  7 KO, 10 Sub).

Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2016-04-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również