Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bisping vs. Henderson 2 podczas UFC 204 w Manchesterze?

To może być oczywiście zwykła podpucha, ale ponieważ rzecz została wrzucona na Instagram, warto się całą sprawą zainteresować. Sam Alvey, klubowy kolega Dana Hendersona, zamieścił taki oto poster, komentując go krótko: tytuł mistrzowski powróci do Ameryki!

O drugim boju Bispinga z Hendersonem mówi się praktycznie od chwili, gdy obaj panowie efektownie, wygrali swoje potyczki na UFC 199. Anglik znokautował wtedy mistrza wagi średniej Luke'a Rockholda i odebrał mu pas, natomiast stary, ale jary "Hendo" bezceremonialnie rozprawił się z Hectorem Lombardem, zasadzając mu na głowie potężne kopnięcie i dobijając w parterze.

Po raz pierwszy Henderson i Bisping zmierzyli sie na UFC 100. Amerykanin zdeklasował wtedy Anglika, brutalnie nokautując go w drugiej rundzie.

Od tamtego wydarzenia minęło już jednak sporo czasu, obaj panowie wiele też przeszli, ale ponieważ więcej w ostatnim okresie w ich karierach było pozytywów niż negatywów (Bisping na dodatek został mistrzem), to ewentualny rewanżowy bój wspomnianych wojowników wciąż elektryzuje fanów MMA na całym świecie. 

Ponoć jak - głosi plotka - gala z drugim bojem Bispinga z Hendersonem, czyli UFC 204, miałaby odbyć się 29 października 2016 na Old Trafford w Manchesterze. Sami pokazujemy TUTAJ na naszym portalu zdjęcia z odwiedzin Bispinga na stadionie Manchesteru United, więc wszystko to może mieć sens.

Jest tylko jedno "ale". W weekend  obejmujący sobotę 29 października 2016 Manchester United ma grać na własnym stadionie mecz z Burnley. Dla chcącego nie ma oczywiście nic trudnego - wiadomo, że drużyny Premier League wcale nie muszą rozgrywać swoich spotkań tylko w sobotę. Jest jeszcze np. niedziela i poniedziałek.

Tak czy inaczej na razie żadnych oficjalnych potwierdzeń zorganizowania gali UFC 204 w Manchesterze oraz drugiej walki Bispinga z Hendersonem nie ma. My mamy nadzieję, że jednak się niebawem pojawią.

Opublikowano: 2016-06-18

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również