Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bobby Lashley kolejnym rywalem Fedora Emelianenki?

bobby-lashley-kolejnym-rywalem-fedora-emelianenki

Kariera Bobby'ego Lashley'a, choć znacznie mniej efektowna, zdaje się być podobna do drogi, jaką w sportach walki przebył Brock Lesnar. Z jednym wszakże wyjątkiem. Lesnar, choć był nawet mistrzem wagi ciężkiej UFC, nigdy nie walczył z Fedorem Emelianenką. A Lashley ma na pojedynek z Rosjaninem ogromne szanse.

Lashley to bardzo znany, były pro-wrestler. Występował w World Wrestling Entertainment oraz Total Nonstop Action Wrestling. Dwukrotnie zdobywał pas ECW Championship, należał do niego także tytuł WWE United States Championship. 

35-letni Franklin Roberto ma za sobą również 7. zwycięskich (oraz jeden przegrany, z Chadem Griggsem w Strikeforce) pojedynków w MMA, bo tym się teraz zajmuje. W 2011 roku wygrał dwie walki. I właśnie otrzymał propozycję, by podpisać kontrakt z federacją Bellator. 

- Umowa jest gotowa, wczoraj do mnie dzwonili i pytali, kiedy złożę autograf. To świetna organizacja, więc byłoby ekstra, gdybym rzeczywiście mógł dla nich walczyć. Zobaczymy, jak to się skończy - mówi magazynowi "Fighters Only" Amerykanin.

To jednak nie wszystko. "The Dominator" jest na liście potencjalnych, najbliższych rywali Fedora Emelienenki. Menedżerowie "Ostatniego Cara" z M-1 są mocno zainteresowani pojedynkiem Fedor vs. Lashley. I rozpoczęli negocjacje z Amerykaninem.

- Bardzo im zależy, żeby do tego doszło - przekonuje Lashley. - Pewnie, że chciałbym się z nim bić. To znakomity wojownik, legenda, niezwykle utytułowana gwiazda MMA. Ale nie stałbym na straconej pozycji. Mógłbym uzyskać przewagę przede wszystkim dzięki moim zapaśniczym umiejętnościom. Nie unikałbym jednak i boksu. Zawsze przyświecał mi jeden cel: mierzyć się z najlepszymi. Skoro Fedor chce pojedynku ze mną, nie ma co czekać. Zróbmy to! - kończy "The Dominator".

JAM

Opublikowano: 2012-01-24

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również