Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Boxing Night 11. David Sirila przeciwnikiem Adama Oknińskiego

boxing-night-11-david-sirila-przeciwnikiem-adama-okninskiego

Adam Okniński (4-1 MMA), który po rocznej nieobecności w klatkach i ringach stoczy kolejny bój podczas zbliżającej się Boxing Night 11 w Warszawie (16 października 2015, Hotel Hilton), poznał nazwisko swego przeciwnika.

Ponieważ jakiś czas temu z pojedynku z polskim wojownikiem wycofał się Michal Dobias (2-2 MMA, były rywal Marcina Najmana, niedawno przegrał w Lidzbarku Warmińskim z Michałem Oleksiejczukiem) Oknińskiemu jr szukano nowego rywala. Ostatecznie (tzn. chyba ostatecznie) został nim inny Słowak David "Beton" Sirila (1-1 MMA).

Sirila, reprezentant MMA Top Team Koszyce, zawodowo walczy od roku, wcześniej można go było oglądać w amatorkich pojedynkach. "Beton" miał już wcześniej zaplanowany inny występ: 30 października, z Lukasem Olejnikiem, na gali East Pro Fight 6 w Koszycach, do którego przygotowywał się m.in. w Irlandii, w klubie Conora McGregora.

Możemy więc oczekiwać, że podczas potyczki z Polakiem będzie w dobrej formie. Słowak ma na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę w MMA. Rywalizował dotąd w kategorii do 84 lub do 93 kg.

Adam Okniński (4-1 MMA) walczył po raz ostatni w maju ubiegłego roku, w Iławie. Potem - z różnych przyczyn - zawiesił swoją działalność w Oktagonie. W listopadzie, we Włocławku, nie zobaczyliśmy go w klatce, ponieważ rywal, niejaki Michael Piszczek, nie dojechał na miejsce zdarzenia. W tym roku z występu w tym samym mieście wykluczyły go kontuzje: i jego, i rywala.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Oknińskiego juniora zobaczymy wreszcie w szóstej, zawodowej walce w MMA.

JAM

Foto: oficjalny profil facebookowy MMA Top Team Koszyce

Opublikowano: 2015-10-09

Komentarze

av

To że ktoś trenuje w dobrym klubie wcale nie oznacza, że będzie dobrze przygotowany. Pierwszy przykład z brzegu to Kamil Waluś. Trenował w najlepszym klubie moim zdaniem, a jego ostatnie walki tego nie oddawały. Jak ktoś nie ma talentu, charakteru to z tego nic nie będzie. Obstawiam szybką wygraną Adama.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również