Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Boxing Night 11. Michal Dobias rywalem Adama Oknińskiego. WIDEO

boxing-night-11-michal-dobias-rywalem-adama-okninskiego-wideo

Michal "Saman" Dobias - przeciwnik Marcina Najmana podczas walki wieczoru PLMMA 45 - Wielki Finał, która 27 grudnia 2014 odbyła się w Częstochowie, znów przyjedzie do Polski. Tym razem 23-letni Słowak, reprezentujący Panda Fight Club Nitra/Scorpio Fight Club Nitra, zmierzy się z Adamem Oknińskim. Pojedynek, zaplanowany na Boxing Night 11 (17 października 2015 w Warszawie) będzie toczony w kategorii do 93 kg.

Dobias (1-1 MMA, 0-1 PLMMA), którego stylem bazowym jest kick-boksing, mierzy 190 cm. W MMA ma na koncie sześć amatorskich (w tym cztery zwycięskie) i dwie zawodowe walki. W profesjonalnej potyczce oglądaliśmy go zimą ubiegłego roku w częstochowskiej hali przy ul. Żużlowej 4, gdzie słowacki wojownik został szybko poddany gilotyną przez Najmana, dla którego była to pierwsza wygrana w mieszanych sztukach walki.

Słowak próbował potem jeszcze swoich sił w mixed martial arts w maju 2015. Poniżej prezentujemy wideo z jego zakończonej przed czasem potyczki na gali RSC 3 z Martinem Kostolanskym.

Adam Okniński (4-1 MMA, 3-1 PLMMA) walczył po raz ostatni także w maju, ale ubiegłego roku, w Iławie. Potem - z różnych przyczyn - zawiesił swoją działalność w Oktagonie. W listopadzie, we Włocławku, nie zobaczyliśmy go w klatce, ponieważ rywal, niejaki Michael Piszczek, nie dojechał na miejsce zdarzenia. W tym roku z występu w tym samym mieście wykluczyły go kontuzje: i jego, i rywala.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Oknińskiego juniora zobaczymy wreszcie w szóstej, zawodowej walce w MMA. Bohater pojedynku wieczoru z PLMMA 23, syn Mirosława Oknińskiego, ma wystąpić 17 października 2015 na Boxing Night 11. Gala ta bowiem, jak wszystkie wcześniejsze organizowane przez NW Promotion, zostanie wzbogacona o bój toczony na zasadach MMA.

Walka Dobias vs. Kostolansky:

Foto: Jacek Karczewski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2015-07-18

Komentarze

av

Dobias faworytem xD
po co taka walka ?

av

Po poprawę rekordu

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również