Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Conor McGregor i Nate Diaz zgodzili się na rewanż na UFC 200

conor-mcgregor-i-nate-diaz-zgodzili-sie-na-rewanz-na-ufc-200

Wielkiego zdziwienia nie ma. Conor McGregor, który przegrał niedawno na UFC 196 z Nate'em Diazem, niebawem znów wejdzie do klatki, by zmierzyć sie z tym samym rywalem.  Nie będzie więc obrony pasa w kategorii piórkowej, nie będzie Frankie Edgara, na swoją kolej poczeka też Rafael Dos Anjos.

Znany dziennikarz Ariel Helwani poinformował bowiem, że McGregor zawalczy znów z Diazem na UFC 200, 9 lipca 2016 w Las Vegas. OBaj panowie zgodzili sie już bowiem wstepnie na ten pojedynek. Przypomnijmy, że po pierwszym Diaz zarobił 500 tys. dolarów, natomiast Irlandczyk - jako pierwszy wojownik UFC w historii - zgarnął okrągły milion dolarów.

Przypomnijmy też, że niedawna UFC 196 była rekordowa, jeśli chodzi o liczbę wykupionych subskrypcji, upoważniających do oglądania karty głównej w systemie pay-per-view. Dana White, szef UFC, wspomniał coś o 1,5 mln. osób.

Oprócz tego prawie dwa miliony widzów zasiadły przed telewizorami, aby w FOX Sports 1 móc śledzić kartę wstępną gali, która - co istotne dla każdej stacji - cieszyła się wielką popularnością w tzw. grupie komercyjnej, czyli wśród osób w wieku 18-49 lat.

Dodajmy do tego, że serię UFC 196 Embedded obejrzało na YouTubie blisko 5 mln widzów, a Twitter, Facebook i Instagram wręcz puchły od informacji na temat tego wydarzenia.

UFC 200 ma ustanowić nowe rekordy. Między innymi za sprawą kolejnego występu Conora McGregora i Nate'a Diaza.

JAM

Opublikowano: 2016-03-20

Komentarze

av

Niech wakuje ten pas, bo w piorkowej zrobila sie patologia. Co z Aldo lub Edgarem? Ufc idzie w zla strone niestety. Kurwa na jakiej podstawie ten rewanz ? Bo ich ulubieniec przegral ? Jebac logike.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również