Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Conor McGregor zapowiada, że kończy karierę. Szokuje czy żartuje?

conor-mcgregor-zapowiada-ze-konczy-kariere-szokuje-czy-zartuje

Czy to kolejny wygłup lub mało śmieszny żart Irlandczyka? A może Conor nie wylogował się z Tweetera i ktoś to wykorzystał? Albo też jesteśmy świadkami próby podpromowania drugiej w historii walki McGregora z Nate'em Diazem na lipcowej UFC 200?

Oto 27-letni Conor McGregor zamieścił na Twitterze wpis, w którym poinormował, że postanowił "zakończyć karierę w młodym wieku". Podziękował, umówił się na później i cześć pracy.

Trener John Kavanagh zapewnił potem, że to jak najbardziej poważna sprawa. Ariel Helwani, jeden z największych, dziennikarskich speców od MMA na świecie także ogłosił, że to nie dowcip, choć powody rezygnacji Irlandczyka z kontynuowania kariery nie są jasne.

Tak czy inaczej wiadomość brzmi szokująco i trudno w nią uwierzyć. Fakt, McGregor przegrał niedawno swój pierwszy bój w UFC, jednak wcześniej został mistrzem wagi piórkowej, a porażka przytrafiła mu się w potyczce z Nate'em Diazem, w kateogrii półśredniej.

"The Notorious", mimo nieudanego występu na UFC 196, wciąż był u szczytu sławy. Za ostatnią walkę, mimo braku wygranej, jako pierwszy w historii zawodnik UFC zarobił okrągły milion dolarów. W jego planach było zdobycie tytułu w wadze lekkiej i generalnie zaoranie całej Ultimate Fighting Championship.

Co się więc stało, że zrezygnował z tych zamierzeń? A może jednak z nich nie zrezygnował, tylko znów ze wszystkimi pogrywa, mimo że wymienione wcześniej autorytety oficjalnie twierdzą inaczej?

Czekamy na rozwój wypadków. Nate Diaz tymczasem zdążył zareagować na oświadczenie McGregora. I oznajmił, że on także ma w takiej sytuacji postanowił zakończyć karierę.

JAM

Komentarz stacji FOX do całej sprawy:

Opublikowano: 2016-04-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również