Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Correia poprosiła, by Rousey nie popełniała samobójstwa. I przegięła

correia-poprosila-by-rousey-nie-popelniala-samobojstwa-i-przegiela

Wojna na słowa to stały element towarzyszący rywalizacji nie tylko w sportach walki. Tak było, jest i będzie. Czasem jednak - zdarza się że nieświadomie - zostaje przekroczona cienka linia między tym co dopuszczalne, a tym co niegodne.

Świadkami dokładnie takiej, mało taktownej, wymiany zdań zostali właśnie wszyscy fani MMA na świecie. Bethe Correia, najbliższa rywalka Rondy Rousey na UFC 190 (1 sierpnia 2015) od dłuższego już czasu prowokowała mistrzynię. Najpierw zapowiedziała, że pokona ją ledwie dwoma ciosami: pierwszym powalającym i drugim dobijającym. Niedługo potem Brazylijka dolała oliwy do ognia prosząc, by "Rowdy" nie popełniała samobójstwa, gdy zostanie pokonana, bowiem na pewno dostanie od niej szansę rewanżu.

Sęk w tym, że gdy Rousey miała 8 lat, jej ojciec targnął się na życie w przydomowym garażu. Młodziutka mistrzyni UFC była wtedy w pobliżu.

28-letnia Amerykanka napisała w odpowiedzi na Twitterze, że samobójstwo to nie żart, wspomniała o losach swego taty, i zapowiedziała że już niebawem za to wszystko, co powiedziała, spotka Correię zasłużona kara.

Brazylijska wojowniczka przepraszała potem bardzo za swoje słowa, wyjaśniała że nie miała pojęcia o tragicznych losach rodziny Rousey i poprosiła o wybaczenie.

Niesmak jednak pozostał. A większość komentatorów podsumowała całą tę dyskusję, wywołaną przez brazylijską pretendentkę do tytułu, jednym słowem: "przegięcie".

JAM

Opublikowano: 2015-05-29

Komentarze

av

Wlasnie dobrze, trzeba cisnać po tej bladzi

av

@Pittbull:
Jeśli masz na myśli Rondę, to jak najbardziej się zgadzam. Będę miał radochę, jak wreszcie kiedyś dostanie lanie.

av

Nie wiem o co chodzi tym komentatorom. Skąd niby Brazylijka mogła o tym wiedzieć? Nie obrażała jej ojca. Oby pokonała Pyzę bo już na nią patrzeć nie mogę.

av

no to po tych słowach raczej Ronda wygra poprzez wyrwanie ręki Beatce..

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również