Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Cris Cyborg do UFC: dajcie mi walkę albo zwolnijcie mnie z kontraktu

Niekończąca się historia gorących scysji wybuchających między Cris Cyborg (17-1 MMA, 2-0 UFC) a największa organizacją MMA na świecie jest dokładnie... niekończąca się.

Niepokonana od 12. lat brazylijska wojowniczka, która po długim okresie oczekiwania na zatrudnienie w UFC (okraszonego niezliczoną ilością wojen na słowa, prowokacji, gróźb i próśb) wreszcie się w niej znalazła, znów popada we frustrację.

Brazylijka nie może się bowiem doczekać na propozycję kolejnego boju ze strony Ultimate Fighting Championship. Jak sama poinformowała na Twitterze jej menedżer monitował w tej sprawie u matchmakera Seana Shelby'ego dwa tygodnie temu i nic. Cisza. Oferty stoczenia trzeciej batalii w amerykańskiej organizacji jak nie było, tak nie ma.

Wściekła Cristiane Justino zaapelowała więc do władz UFC: albo dajcie mi wreszcie walkę, albo zwolnijcie mnie z kontraktu.

Biorąc pod uwagę jak długo Cyborg zabiegała (i przy okazji obrażała wszystkie gwiazdy UFC z Rondą Rousey - wtedy jeszcze królową wagi koguciej - na czele) to dość ciekawa i odważna inicjatywa z jej strony.

Co z tego wszystkiego wyniknie, niebawem się przekonamy. Najgorsze co mogłoby się stać, to oczywiście podziękowanie za współpracę wystosowane przez Danę White'a do Cris.

A tak na marginesie: jej naprawdę nie jest łatwo znaleźć przeciwniczkę. Na całym świecie brak bowiem chętnych, by wpaść pod bijące z siłą młota pneumatycznego pięści Brazylijki.

Przypomnijmy że dwie rozbite przez Cyborg w UFC w proch i w pył Leslie Smith oraz Lina Länsberg, choć ostatecznie zgodziły się na wejście do Oktagonu z 31-letnią Cristiane, także długo były wcześniej do tej misji namawiane.

Natomiast wiele innych zapraszanych do klatki z Justino dziewcząt nie skorzystało z propozycji.

WOJ

Opublikowano: 2017-04-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również