Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Cris "Cyborg" Justino chce walczyć na gali UFC 198 w Brazylii

cris-cyborg-justino-chce-walczyc-na-gali-ufc-198-w-brazylii

Mistrzyni organizacji Invicta w wadze piórkowej, Cris "Cyborg" Justino (15-1, 1 NC MMA) miała walczyć niebawem - jak głosiła plotka - na Invicta FC 17 z mistrzynią wagi koguciej Tonyą Evinger, jednak te plany są już zasadniczo nieaktualne, bowiem Evinger ma teraz bronić tytułu w boju z Colleen Schnider.

A sama Cyborg ma inne plany niż bój z Evinger. 30-letnia wojowniczka z Brazylii ogłosiła właśnie, że bardzo chciałaby zawalczyć na UFC 198 w Brazylii.

Mija blisko dziesięć lat od czasu, gdy po raz ostatni biłam się w Brazylii. Moi fani z rodzinnego kraju przez cały ten czas wspierali mnie i utrzymywali w przekonaniu, że powinnam kontynuować karierę. Została mistrzynią, odnosiłam sukcesy w Ameryce. W maju tego roku UFC organizuje w Kurytybie, gdzie się urodziłam, swoją kolejną galę. To byłby dla mnie zaszczyt, gdybym mogła zawalczyć teraz w Oktagonie, który stanie w moim rodzinnym mieście, i pokazać że jestem jedną z najlepszych zawodniczek na świecie - stwierdziła Justino.

Brazylijka zdaje sobie, oczywiście, sprawę że w UFC nie ma wciąż dywizji, w której walczy na co dzień. Nie zmienia to jednak faktu - co podkreśla Cyborg - że jeśli fani będą naciskać na szefów największej organizacji MMA na świecie, plan może się powieść.

Jak wielu z Was zapewne wie, mimo że walczę dla Invicta FC, jestem związana umową z firmą Zuffa. Jej szefowie są w bardzo dobrych relacjach z właścicielką Invicty, Shannonem Knappem. Więc na pewno byliby się w stanie porozumieć i zorganizować mi obronę tytułu na gali UFC. Zawalczę z każdą wyznaczoną mi przeciwniczką. Byłabym zaszczycona, gdyby udało się szczęśliwie rozwiązać tę sprawę - dodała Cyborg.

UFC 198 ma odbyć sie 14 maja 2016. Szefowie Ultimate Fighting Championship na razie nie odnieśli sie do propozycji Brazylijki.

JAM/lowkickmma.com

Opublikowano: 2016-03-03

Komentarze

av

Shannon Knapp to kobieta....

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również