Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Cristiane "Cyborg" Justino na gali Fight Exclusive Night 3

cristiane-cyborg-justino-na-gali-fight-exclusive-night-3

Jedna z największych gwiazd kobiecych Mieszanych Sztuk Walki na świecie Cristiane "Cyborg" Justino przybędzie do Polski i będzie gościem honorowym gali Fight Exclusive Night 3. Impreza odbędzie się we Wrocławiu, 28 czerwca 2014.

Cristiane Justino, mająca na koncie tytuły organizacji Strikeforce i Invicta FC, znana wcześniej jako Santos z 14 stoczonych walk, aż 10 wygrała poprzez nokauty. Podopieczna trenera Rudimara Fedrigo z legendarnej brazylijskiej grupy Chute Boxe Academy, słynie z niezwykle agresywnego stylu walki, a wśród pokonanych przez nią zawodniczek znalazła się też była najlepsza amerykańska zawodniczka wagi piórkowej, Gina Carano i najlepsza europejska - Holenderka Marloes Coenen.

„Cyborg” jest zawodniczką, której obawia się nawet aktualna mistrzyni UFC w wadze koguciej, Ronda Rousey, która odmówiła już kilka razy walki z nią.

Brazylijka nie tylko będzie gościem gali FEN 3, ale także przeprowadzi seminarium skierowane do osób trenujących Muay Thai, Kickboxingu i MMA we Wrocławiu. Na pewno spotka się to z niezwykle przychylnym przyjęciem środowisk Sztuk Walki.

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie podziękować klubowi Boi Team Wrocław i personalnie trenerowi Pawłowi Szubartowi za zaangażowanie i pomoc w doprowadzeniu do przyjazdu tak wielkiej gwiazdy do Polski.

Kibiców i fanów Sztuk Walki a także zawodników MMA serdecznie zapraszamy na spotkanie z gwiazdą i to zarówno na gali, jak też przed nią, bowiem Cristiane Justino na specjalną prośbę przeprowadzi seminarium w dniu gali. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-06-04

Komentarze

av

Grubo! o ile nie okaże się że to jest ściema pod publikę.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również