Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Czy Juras znów zawalczy, czyli o gali KSW na Stadionie Narodowym

czy-juras-znow-zawalczy-czyli-o-gali-ksw-na-stadionie-narodowym

Łukasz "Juras" Jurkowski, którego nikomu przedstawiać nie trzeba, specjalnie na majówkę, zamieścił TUTAJ, na swoim blogu, wpis dotyczące planowanej w najbliższym czasie gali KSW na Stadionie Narodowym. Są w tym tekście dwa szczególnie ciekawe wątki. Pierwszy dotyczy głównych atrakcji, na jakie liczy Juras. Oto ten fragment:

Atrakcyjna karta walk? Oczywiście. Tylko w ten sposób KSW zainteresowałaby kibiców. Mamed, Pudzian i Michał Materla kontra dobre nazwiska z zagranicy lub inne topowe polskie. Czy to starczy? Nie. W mojej opinii to zestawienia, które zapełnią Ergo Arenę w maju, ale nie PGE Narodowy. Ostatnio internet zagotował się lekko, gdy szef KSW na Twitterze złożył propozycję największej obecnie gwieździe MMA Conorowi McGregorowi. Propozycję walki z Arturem Sowińskim, mistrzem kategorii piórkowej KSW. Na stół poszło trzy miliony dolarów. Ile w tym poważnej deklaracji? Niewiele. Pomijam argument, że KSW nie stać na trzy bańki zielonych dla Conora. Stać. Tak samo jak każdego, który wie, że zatrudnienie Irlandczyka to istny biznesowy samograj. Poza tym o „poważności” tej propozycji świadczy również sam fakt złożenia jej przez social media. Pomijam już wszystkie kontraktowe sprawy Conora z UFC. Fakt… taki pojedynek wyprzeda Narodowy na pniu, ale ustalmy, że szansa na to jest taka, jak na to, że Janusz Dylewski wygra kiedyś poważny pojedynek w MMA.

No to kto? Freak! Walka z kategorii Krzysztof Ibisz kontra Marcin Prokop. Tylko w ten sposób można by ściągnąć gawiedź na trybuny. Walka cyrkowa i mocna karta sportowa. To w mojej opinii jedyne rozsądne rozwiązanie. Zatem pomyślmy realnie kto mógłby wejść do klatki KSW, aby zrobić show samą swoją osobą? Panie i Panowie… przed Wami jedyny i niepowtarzalny Król, Król Albanii… POPEK!

Druga, szczególnie elektryzująca wiadomość, zawarta we wpisie, to kwestia powrotu do MMA samego Jurasa:

Na zakończenie moich dzisiejszych przemyśleń rzucę tylko ot tak, trochę przekornie… ostatnio Pan Dyrektor Sportowy KSW Wojsław Rysiewski (pozdrawiam serdecznie) zapytał mnie jak forma i czy szykuje się już na galę KSW Narodowy. Odpowiedziałem… a niech to będzie biznesową tajemnicą ;-)

Czyli jakby nie patrzeć, jest ciekawie. My wiemy, że teksty publicystyczne rządzą się swoimi prawami, jednak przynajmniej do momentu rozpoczęcia gali na Stadionie Narodowym będzie można liczyć na to, że jednak Jurasa znów zobaczymy w klatce.

Nawet jeśli szansa na to jest taka - cytując klasyka - że Janusz Dylewski wygra kiedyś jakiś poważny pojedynek w MMA.

Cały najnowszy wpis Jurasa TUTAJ.

JAM

Opublikowano: 2016-04-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również