Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Dada 5000: prawie umarłem w czasie walki z Kimbo. WIDEO

dada-5000-prawie-umarlem-w-czasie-walki-z-kimbo-wideo

Nie mamy wielkiej ochoty wracać do tego wydarzenia, jednak warto wspomnieć o nim choćby dlatego, aby jeszcze raz powtórzyć: nigdy więcej podobnych "walk" na oglądanych przez nas galach MMA.

Rzecz wydarzyła się w lutym tego roku, podczas Bellatora 149. Kimbo Slice'a zmierzył się wtedy z Dadą 5000. Była to beznadziejna konfrontacja. Dada, czyli Dhafir Harris, trafił po wszystkim do szpitala w bardzo złym stanie. W pewnym momencie nastąpiło przerwanie pracy serca, wykryto też u niego niewydolność nerek.

Jak wyjaśniają przyjaciele i rodzina, kłopoty Harrisa wzięły się stąd, że - nie robiąc nigdy wcześniej wagi - musiał zrzucić przed pojedynkiem ze Slice'em blisko 20 kg. I to ponoć prawie go zabiło.

Dada wstawił niedawno na Instagramie, usunięte później, oświadczenie. Przyznał, że dopadły do wszystkie te przypadłości, o których mowa powyżej, a nawet więcej.

Tak, wykryto u mnie niewydolność nerek. Miałem również dwa ataki serca. Prawie umarłem w czasie walki z Kimbo. Chwała Najwyższemu, który obdarował mnie łaskę i pozwolił wrócić do świata żywych.

Niestety, najprawdopodobniej nie po raz ostatni byliśmy świadkami podobnego "widowiska". Jak bowiem wynika z opublikowanych niedawno danych, dotyczących telewizyjnej popularności Bellatora 149, była to najlepiej oglądana gala tej organizacji w historii jej pokazywania w telewizji Spike.

W Spike TV śledziły ją średnio 2 mln ludzi, przy czym w najbardziej pożądanej przez reklamodawców grupie osób w wieku 18-34 lata - 2,3 mln.

Pojedynek Slice vs. Dada 5000 przyciągnął przed ekrany średnio 1,9 mln fanów walk w klatce w Stanach Zjednoczonych (w najlepszym momencie pasjonowało się nim blisko 2,5 mln kibiców MMA).

Skoro więc Dada 5000 na końcu swojego oświadczenia dodał te słowa, które można przeczytać poniżej, to przypuszczamy iż wie co mówi. I że, niestety, nie był to jego ostatni występ na gali organizacji Bellator...

Dziękuję wszystkim za modlitwy i wsparcie. W pełni się odbuduję i niebawem powrócę potężniejszy, szybszy i silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej byłem!!!

Usunięte po pewnym czasie z Instagramu oświadczenie Dady 5000:

Opublikowano: 2016-04-07

Komentarze

av

Tłumaczenie lenia, który nie przygotował się do walki. Jakimś cudem zawodnicy nawet w Polsce biją sie 5 rund i nikt nie umiera. Dada zlekceważył sobie przygotowania i zapłacił za to.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również