Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Dana White: Chcę walki Fedor vs. Lesnar. Tylko, że jej nie będzie

dana-white-chce-walki-fedor-vs-lesnar-tylko-ze-jej-nie-bedzie

Szef UFC, Dana White przyznaje: - Czułbym się cudownie organizując pojedynek Fedor Emelianenko vs. Brock Lesnar. Byłaby to niesamowita sprawa. Tylko, niestety, nigdy do tego nie dojdzie.

Nie ma co przypominać perypetii UFC z Fedorem i Fedora z UFC. Znakomity Rosjanin niedawno, z rekordem 34-4, oficjalnie zakończył karierę. Ostatnio jednak pojawiły się plotki, że wróci. Specjalnie na pojedynek z Lesnarem, który - też z uwagi na szczególną rangę wydarzenia - porzuci na czas jakiś zawodowy wrestling i wejdzie do Oktagonu.

Więcej, hakerzy którzy włamali się niedawno na portal federacji M-1 Global, tekst zapowiadający taką walkę umieścili na tej właśnie stronie (TUTAJ szczegóły).

I - jak się okazuje - był to jedyny sposób, by ów wymarzony bój zaanonsować. White nie pozostawia złudzeń: UFC nie planuje walki Fedor vs. Lesnar.

- Mówię to po raz kolejny: nie mam nic do Emelianenki - wyjaśnił White. - On ma swoich zagorzałych fanów i to jest ok, ja to rozumiem. Jednego tylko nie umiem pojąć: jak gość, który ma cztery porażki w karierze może wciąż sądzić, że jest najlepszy ze wszystkich. Żeby jednak było jasne: ja nie czuję do nikogo nienawiści. Szczególnie do Fedora. Jeśli mówiłem coś złego w jego kontekście lub, przy okazji, nazywałem kogoś głupkiem, to dotyczyło to jego menedżerów. Nigdy samego Fedora - podkreślił White.

WOJ

Opublikowano: 2012-07-03

Komentarze

av

Szkoda , że Fedor nigdy nie chciał przejść do UFC!!!

av

boi sie chyba fedora i jego przyjaciela putina (moglby wyslac jakis oddzial specjalny zeby wytlumaczyli danie whitowi ze niewolno obrazac pana fedora :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również