Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Dana White chwali Conora McGregora i krytykuje GSP

dana-white-chwali-conora-mcgregora-i-krytykuje-gsp

Dana White nie ma wątpliwości, że mimo ostatniego niepowodzenia w walce z Nate'em Diazem, Conor McGregor to wciąż postać wyjątkowa i nietuzinkowa. Szef UFC, który był gościem radiowego show ESPN, wyjaśnił dlaczego McGregor to dla niego wciąż najwyższej klasy wojownik.

Chodzi o to, że nikt nie zdecydował się na krok, który on wykonał - mówił szef największej organizacji MMA na świecie. - GSP niegdy nie zamienił swojej kategorii półśredniej na średnią i nie zdecydował się walczyć z Andersonem Silvą. Nie chciał tego. Nawet nie domślacie się, ile razy chcieliśmy zorganizować pojedynek GSP vs. Anderson Silva. I nic z tego nie wyszło, bo Georges nieustannie mówił "nie". Nasi wojownicy nie chcą, niestety, podejmować podobnych wyzwań. Dlatego Conor McGregor jest tak wyjątkowo, tak fascynujący i tak zabawny - wyjaśnił White.

Sam Irlandczyk, co warte podkreślenia, także uważa, że wciąż wszystkich fascynuje oraz urzeka i generalnie jest najlepszy. Czemu dał wyraz poprzez wstawienie na jeden z portali społecznościowych zdjęcia, które widać na dole strony.

Cały on.

JAM

Opublikowano: 2016-03-10

Komentarze

av

I tak i nie. GSP jest najwidoczniej świadomy własnych ograniczeń, ale to wciąż najbardziej kompletny zawodnik w historii MMA. Jest jeszcze Silva za swój styl i Bones, ale on ma jeszcze czas. Wychodzi na to że GSP nie zgodził się na walkę podczas UFC 200 i stąd pokazanie jego porażki z Mattem na yt.

av

Ale on pierdoli glupoty... Jesli stawia Conora wyzej od GSP to jest chory psychicznie. GSP sprzedawal bilety za poziom sportowy, a Conor za glupie gadanie, bo umiejetnosci ma srednie, tylko stojka dobra

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również