Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Dawid Mora i Michał Wlazło zmierzą się podczas FEN 4 "Summer Edition"

dawid-mora-i-michal-wlazlo-zmierza-sie-podczas-fen-4-summer-edition

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła pierwszy pojedynek FEN 4 "Summer Edition", która odbędzie się w Hali 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7, w sobotę, 16. sierpnia 2014. Będzie to starcie na zasadach MMA, a zmierzą się w nim zawodnicy wagi ciężkiej. Ważący ponad 116 kg Dawid Mora (1-0 MMA) z Zielonej Góry stanie naprzeciwko potężnego, 125 kilogramowego, miejscowego zawodnika, Michała Wlazło (2-1 MMA).

Dawid Mora debiutował w profesjonalnym MMA na poprzedniej edycji FEN 3 pokonując Leo Kostica ze Szwecji w imponującej z obu stron walce. Zielonogórzanin przygotowywał się do walki pod okiem polskiego mistrza świata Muay Thai, Tomasza Makowskiego z Nowej Soli, w Max Boxing Klub. Trenował też z czołówką polskich zawodników wagi ciężkiej, jak Damian Grabowski z Opola, czy Przemysław Biskup z Poznania. 28-letni Mora nie zamyka się tylko na MMA, ale walczył już na zasadach K-1 poza granicami Polski. Na pewno jest jednym z najbardziej ekscytujących zawodników jacy pojawili się na polskiej scenie MMA.

31-letni Michał Wlazło zaczynał od kickboxingu i Muay Thai, ale pierwszą zawodową walkę w MMA stoczył już w 2007 roku ulegając, najlepszemu wówczas w Polsce, Przemysławowi Biskupowi z Poznania. W 2012 roku zanotował kolejną walkę i pierwszą wygraną nad Januszem Dylewskim z Iławy.

W 2013 roku pokonał Adriana Gwioździka z Tomaszowa Mazowieckiego. W walkach na zasadach K-1 także odnotowywał znaczące sukcesy zdobywając tytuły i medale mistrzostw Polski. W jednej z walk pokonał m.in. Daniela Omielańczuka walczącego obecnie w UFC. Michał trenuje w klubie Forfit w Gdańsku.

Kibice będą mogli obejrzeć obu zawodników w akcji w Hali Stulecia w Sopocie i na antenie stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko w Gdańsku oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-07-17

Komentarze

av

Jedziesz Michał jedziesz i fajnie jakbyś zrobił kolejną serię dziennik fightera img: http://emotikona.pl/emotikony/pic/0clapping.gif

av

Michał pozytywny świr :)
http://youtu.be/oJq6TPN8qgM

av

Jestem za Morą.
Oby doszło do walki z Vanderlejem

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również