Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Druga PLMMA w Łobzie. Balejko w walce wieczoru, Kamiński w boju o pas

druga-plmma-w-lobzie-balejko-w-walce-wieczoru-kaminski-w-boju-o-pas

Wojciech Balejko (3-5 PLMMA, 1-3 PLMMA) wystąpi w walce wieczoru gali Profesjonalnej Ligi MMA zaplanowanej na 27 lutego 2016 w Łobzie. Podczas tej samej imprezy, w boju o mistrzostwo wagi półśredniej, wystąpi Artur Kamiński.

Balejko, pochodzący z położonego nieopodal Nowogardu, bił się już czterokrotnie na galach PLMMA. Wygrał raz, z Januszem Dylewskim, na PLMMA 41 EXTRA w Legionowie, w październiku 2015.

Swój ostatni bój Balejko, którego teraz zobaczymy w kat. do 84 kg., stoczył w sierpniu tego roku, w Puławach. Pokonał wtedy Pawła Bolanowskiego i zanotował dzięki temu trzecia wygraną potyczkę w MMA.

Trzy wygrane w zawodowych konfrontacjach w mieszanych sztukach walki zaliczył dotychczas także Artur Kamiński.

Kamiński (3-1 MMA, 1-0 PLMMA) walczył już na gali Profesjonalnej Ligi MMA. W marcu tego roku, także w Łobzie, podczas udanej PLMMA 49, w pierwszej rundzie poddał duszeniem zza pleców Białorusina, Pavla Oboznego. Wcześniej 27-letni wojownik z Drawska Pomorskiego wygrywał z Pawłem Obrzutem i Krzysztofem Jagodzińskim. Jedynej porażki doznał natomiast w 2013 roku, w boju z Arturem Pawlakiem, który pokonał Kamińskiego niejednogłośną decyzją sędziów.

Kamiński miał już wcześniej bić się na PLMMA 58 o wakujący pas w kategorii do 77 kg. z Jackiem Toczydłowskim, jednak ten ostatni zmienił plany i ostatecznie do walki obu panów nie doszło.

Oprócz Balejki i Kamińskiego w Łobzie zobaczymy także bijącego się w kat. do 84 kg. Kamila Dudę (1-0 MMA, 1-0 PLMMA) oraz walczącego w wadze piórkowej (66 kg.) Marcina Bartosińskiego (2-1 MMA, 1-0 PLMMA).

TUBA

TUTAJ wstępna rozpiska gali.

Opublikowano: 2015-11-21

Komentarze

av

Fajnie jakby Wojciech Balejko zawalczył z Andrzejem Koseckim

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również