Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Dziewczyny z LFN Team typują wynik boju Jędrzejczyk vs. Andrade

dziewczyny-z-lfn-team-typuja-wynik-boju-jedrzejczyk-vs-andrade

Zawodniczki żeńskiej organizacji Ladies Fight Night nie mają wątpliwości, że sobotnia walka JJ na gali UFC 211 będzie jedną z najtrudniejszych w karierze polskiej mistrzyni. Dlaczego? Sprawdźcie co mówią najzdolniejsze polskie fighterki młodego pokolenia i jaki przebieg starcia prognozują.

Katarzyna Posiadała:

Całym sercem jestem za Joanną Jędrzejczyk. Typ na tę walkę nie jest jednak podyktowany tylko myślą patriotyczną, ale również analizą silnych i słabych stron zawodniczek. Wygraną Jessiki można upatrywać we wczesnej fazie walki, jednak zaplecze techniczne Aśki i narzucone przez nią tempo powinno zapewnić Polce wygraną.

Patrycja Krawczyk:

Notowania bukmacherów są bardzo przejrzyste - zwycięży Joanna Jędrzejczyk. Moje zdanie jest podobne. Asia jest technicznie dużo lepszą zawodniczką. Jeżeli utrzyma Jessicę w dystansie, to myślę że nic wielkiego się nie stanie. Andrade może coś zdziałać ciosami na korpus, jeżeli będzie w stanie dojść do Asi blisko. Obstawiam, że będzie to walka w pełnym dystansie i werdyktem sędziów wygra Asia.

Martyna Czech:

JJ - mistrzyni zalewania gradem ciosów ze swojego bezpiecznego dystansu - będzie zmuszona do sprawdzenia się w pół dystansie. Tym razem Polka trafia na przeciwniczkę, która doskonale potrafi znajdować miejsce, gdzie się wbija i bije mocno. Siła stoi po stronie Andrade i jej umiejętności mogą przełamać taktykę JJ. Ale to nie będzie łatwe. Myślę, że Asia wie doskonale z jak ciężką przeciwniczką będzie walczyć i szykuje asa w rękawie, którego jeszcze nie wiedzieliśmy. Pozostaje pytanie kto szybciej narzuci swoje warunki walki i kto dłużej wytrzyma. To będzie bardzo ciężka walka dla obu Pań. Moim zdaniem to będzie najcięższe starcie w oktagonie dla JJ w jej dotychczasowej karierze.

Katarzyna Biegajło:

Abstrahując od sportowych umiejętności obu zawodniczek myślę, że JJ zdominuje swoją rywalkę pewnością siebie, zawziętością oraz żądzą walki. Stawiam na jednogłośną decyzję sędziów po pięknej walce na pełnym dystansie.

Weronika Zygmunt:

Wszyscy czekamy na kolejną walkę Asi Jędrzejczyk na UFC 211, ale warto pamiętać, że Jessica Andrade dłużej walczy dla tej organizacji. Ogólnie ma na swoim koncie więcej stoczonych walk. Zmieniła też swoją wcześniejszą kategorię na słomkową, co dało dobre efekty. W świetnym stylu wygrała kilka ostatnich pojedynków i właśnie tym zasłużyła na walkę o pas. Uważam, że jest mocną zawodniczką i zapowiada się ciężka walka dla Jędrzejczyk. Asia, żeby obronić pas, będzie musiała dać z siebie jeszcze więcej niż w ostatniej swojej walce na UFC. Mocno trzymam kciuki za naszą rodaczkę!

Hanna Gujwan

Nie mam wątpliwości, że wygra Asia. Stawiam na TKO już w 3 lub 4 rundzie!

Oficjalna informacja organizacji LFN

Opublikowano: 2017-05-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również