Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Extreme Sports Channel zaprasza na czerwiec z UFC i walkę Jędrzejczyk

extreme-sports-channel-zaprasza-na-czerwiec-z-ufc-i-walke-jedrzejczyk

Nadchodzi czerwiec, a wraz z nim długo oczekiwana walka Jędrzejczyk vs. Penne (transmisja na Extreme Sports Channel 20 czerwca o 21:00). To oczywiście nie jedyna walka federacji UFC tego miesiąca. Na Extreme Sports Channel będzie można zobaczyć aż cztery ekskluzywne gale na żywo. Poza wspomnianym bojem w Berlinie świetnie zapowaidają się również walki: Boetsch vs. Henderson, Velasquez vs. Werdum oraz Machida vs. Romero.

Poniżej terminarz walk transmitowanych na żywo przez ESC:

 • W nocy z 6 na 7 czerwca 2015 roku o 4:00 UFC Fight Night Boetsch vs. Henderson. Powtórki: 7 i 8 czerwca o 21:00 oraz 12 czerwca o 22:00.
 • W nocy z 13 na 14 czerwca 2015 roku o 4:00 UFC 188 Velasquez vs. Werdum. Powtórki: 14 i 15 czerwca o 21:00 oraz 19 czerwca o 22:00.
 • 20 czerwca o 21:00 UFC Fight Night Jędrzejczyk vs. Penne. Powtórki: 21 czerwca o 21:00, 22 czerwca o 21:00 oraz 26 czerwca o 22:00.
 • 28 czerwca o 4:00 UFC Fight Night Machida vs. Romero.

Boetsch i Henderson spotkają się w Smoothie King Center w Nowym Orleanie. Tim Boetsch, zwany "Barbarzyńcą", jest o 10 lat młodszy od swojego przeciwnika. Czy w takim układzie Hendo ma jakiekolwiek szanse? Poza nimi tego wieczoru w szranki staną między innymi Rothwell i Mitrione oraz Poirier i Medeiros.

Tydzień później przeniesiemy się do Mexico City, gdzie Velasquez i Werdum zawalczą o mistrzostwo w wadze ciężkiej. W starciu dwóch championów, zwycięzcą może być tylko jeden! W Arena Ciudad de México zobaczymy również walki: Gilbert Melendez vs. Eddie Alvarez, Kelvin Gastelum vs. Nate Marquardt i Yair Rodríguez vs. Charles Rosa.

Joanna Jędrzejczyk będzie broniła pasa na gali w Berlinie w starciu z Jessicą Penne. Do tej pory Polka nie przegrała żadnej zawodowej walki, odniosła dziewięć zwycięstw w wadze słomkowej, zatem wszyscy czekamy na jej kolejne zwycięstwo. Wieczór ten upłynie zresztą pod znakiem walk z udziałem Polaków. Krzysztof Jotko spotka się w klatceu z Derekiem Brunsonem, Łukasz Sajewski z Nickiem Heinem, zaś wracający po dziewięciomiesięcznej przerwie Piotr Hallmann stoczy walkę z Magomedem Mustafaevem.

Ostatnią walką w czerwcu będzie starcie Machida vs. Romero. Yoel Romero o pseudonimie „Soldier of God” ma już co prawda 37 lat, ale nie przeszkadza mu to wciąż być w czołówce rankingu MMA (zajmuje 7. miejsce w rankingu MMA Rocks). Machida w kwietniu poniósł porażkę w starciu z Rockholdem. Ponadto rękawice w Miami skrzyżują Rick Story i Erick Silva.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższych kilka lat. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – ostatnio w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV. Teraz fani mieszanych sztuk walki będą mogli obejrzeć ponad 40 transmisji gal UFC na żywo na ESC oraz sięgnąć do bogatego archiwum UFC.

Oficjalna informacja Extreme Sports Channel

Opublikowano: 2015-06-02

Komentarze

av

Czy Extreme Sport jest dostępne przez w opcji przez internet? Ipla czy inne serwisy?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również