Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fedor Emelianenko vs. Todd Duffee w Monako?

fedor-emelianenko-vs-todd-duffee-w-monako

Od pewnego czasu miłośnicy MMA i plotek nie mówią o niczym innym. Fedor (33-4) zmierzy się latem w Monako z Toddem Duffee'em (6-2)! Czy tak będzie faktycznie, trudno przewidzieć, jednak obaj zawodnicy zdradzili, że w ciągu najbliższych 24 godzin ogłoszą "dużego newsa".

To raz. Dwa - z obozu Rosjanina wyszedł przeciek, że "The Last Emperor" zmierzy się niebawem z "legendą UFC". Co prawda Duffee ma tyle wspólnego z legendą UFC co piłka nożna z futbolem amerykańskim (walczył dla tej federacji dwukrotnie; raz wygrał, raz przegrał), jednak nie takie już zabiegi PR-owskie przerabialiśmy przy okazji kolejnych gal bokserskich czy MMA.

Poza tym na Wikipedii, na stronie poświęconej Duffee'emu, pojawiła się informacja że podpisał on kontrakt na majową walkę z "Ostatnim Carem". Miesiąc temu promotorzy Fedora z M-1 zdradzili, że ich najcenniejszy skarb najchętniej stoczyłby kolejny pojedynek w Monako, w okolicach lata 2012, co teoretycznie potwierdzałoby doniesienia z Wikipedii. Tyle, że - pamiętajmy o tym - nie takie już bzdury pojawiały się na stronach tej encyklopedii.

Duffee walczył po raz ostatni z Alistairem Overeemem podczas gali Dynamite!!, 31 grudnia 2010 roku. Był to jego pierwszy występ po rozstaniu z UFC.

Czyżby faktycznie miał teraz, po ponad rocznej przerwie, wrócić na bój z Emelianenką, który po trzech porażkach z rzędu stracił wiele ze swej dawnej sławy?

Choć Rosjanin pokonał później Jeffa Monsona i Satoshi Ishii'ego, wciąż nie odzyskał dawnego, wielkiego blasku. Jeśli faktycznie zmierzy się w maju 2012 z Duffee'em i go pokona - wiele zyska. Jeśli zaś przegra, będzie to zapewne oznaczało koniec kariery wielkiego Fedora.

JAM

Opublikowano: 2012-02-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również