Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fedor Emelianenko w UFC! Może zadebiutować walką z Huntem!

fedor-emelianenko-w-ufc-moze-zadebiutowac-walka-z-huntem

Jak podał combatpress.com legenda światowego MMA Fedor Emelianenko podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. Według tego portalu "Ostatni Car" może zadebiutować w Ultimate Fighting Championship już 15 listopada 2015, podczas UFC 193 w Melbourne, walką z Markiem Huntem, który wstępnie był planowany na tę galę jako rywal Antonio "Bigfoota" Silvy.

W pojedynku wieczoru UFC 193 zobaczymy Rondę Rousey i Holly Holm. Bój Hunta z Silvą ma być, przynajmniej na razie, co-main eventem australijskiej gali, która ma odbyć na mogącym pomieścić 50 tys. ludzi stadionie.

Fedor, który niedawno ogłosił powrót do MMA po trzyletniej przerwie, po raz ostani walczył w 2012 roku, kiedy to pokonał Pedro Rizzo. Rosjanin był w przeszłości mistrzem PRIDE i wciąż jest jedną z największych gwiazd światowego MMA.

Przypomnijmy, że niegdyś rosyjski wojownik był mocno skłócony z szefem UFC. Potem, tuż przed podjęciem przez Rosjanina decyzji o zakończeniu kariery, Dana White prawie namówił go na walkę z Brockiem Lesnarem.

Miało dojść do niej na Cowboys Stadium w Dallas, w drugiej połowie 2012 roku. Jak wyjawił jakiś czas temu White zaawansowane negocjacje rozpoczęły się akurat w momencie, gdy zmarł ojciec braci Emelianenko (czyli w sierpniu 2012). Dlatego wszystko się przedłużało, Rosjanin stwierdził w pewnym momencie że chce być z rodziną. I ostatecznie do niczego nie doszło, jednak pomysł by zorganizować wspomniany bój przetrwał do dziś.

Teraz wygląda na to, że możemy być świadkami także innych, frapujących wydarzeń z udziałem rozsyjskiej gwiazdy MMA.

JAM

Opublikowano: 2015-09-01

Komentarze

av

Hunt ułoży go do snu, a Fedorowi zostanie walka na pożegnanie.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również