Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


FEN 12 Feel The Force. Dawid Drobina przeciwnikiem Pawła Kiełka

fen-12-feel-the-force-dawid-drobina-przeciwnikiem-pawla-kielka

Od walki Pawła Kiełka z klubu Berkut Arrachion Olsztyn z Dawidem Drobiną z MMA Orzeł Namysłów rozpocznie się 20 maja 2016 gala FEN 12 Feel The Force. Pojedynek we wrocławskiej Hali Stulecia zakontraktowany jest w wadze półśredniej do 77 kilogramów.

Paweł Kiełek w klatkoringu Fight Exclusive Night wystąpi po raz czwarty. Zaledwie 20-letni fighter uważany jest za jeden z największych talentów w polskim MMA. Tę opinię potwierdził na gali FEN 6 Showtime we Wrocławiu, podcyas której zmusił do poddania Gurama Kutateladze z Gruzji.

Wcześniej zremisował także z cenionym Artemem Lobovem. Niestety, w dwóch ostatnich pojedynkach uległ Romanowi Szymańskiemu (jednogłośna decyzja sędziów) i Mindaugasowi Verzbickasowi (poddanie w 1. rundzie). Te dwa przegrane starcia determinują go, by wreszcie odnieść kolejny sukces. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk, każdorazowo przez poddanie lub nokaut, poniósł dwie porażki i jeden raz zremisował.

28-letni Dawid Drobina to wielokrotny medalista zawodów w formule submission fighting. Występ na wrocławskiej gali FEN 12 Feel The Force będzie jego debiutem w federacji Fight Exclusive Night. Namysłowianin o przydomku „Spiner” karierę w profesjonalnym MMA rozpoczął w 2010 roku, a jego idolem jest słynny Kanadyjczyk Georges St. Pierre. Z dotychczasowych swoich pojedynków sześć wygrał, kończąc każdy z nich przed czasem, i cztery przegrał.

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach eventim.pl i kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

JAM/oficjalna informacja FEN

Opublikowano: 2016-04-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również