Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


FEN 16 Warsaw Reloaded bez Pawła Żelazowskiego

fen-16-warsaw-reloaded-bez-pawla-zelazowskiego

Podczas warszawskiej gali FEN 16 Warsaw Reloaded nie dojdzie do bardzo dobrze zapowiadającej się potyczki o wakujący pas mistrza wagi półśredniej. Mający walczyć o to trofemu z Kamilem Gniadkiem Paweł Żelazowski doznał bowiem kontuzji. Mający od dłuższego czasu kłopoty z rwą kulszową reprezentant Dziki Wschód Biała Podlaska musiał więc wycofać się z występu na gali, która 18 marca 2017 odbędzie się na stołecznym Torwarze.

Przypomnijmy, że wcześniej z konfrontacji z Żelazowskim, także z powodów zdrowotnych (poważny uraz ręki) zrezygnował Albert Odzimkowski, którego zastąpił właśnie Kamil Gniadek.

Paweł Żelazowski (9-2 MMA) ma na koncie dwa występy w organizacji Fight Exclusive Night, w których rozprawił się z przeciwnikami na długo przed kończącym walkę gongiem. W 2015 roku na wakacyjnej gali FEN 8 Summer Edition prawym sierpowym znokautował Artura Piotrowskiego, a na ubiegłorocznej gali FEN 11 Warsaw Time efektownie balachą zza pleców zmusił do odklepania Alberta Odzimkowskiego.

Zawodnik klubu Dziki Wschód Biała Podlaska wcześniej święcił triumfy w Profesjonalnej Lidze MMA, wygrywając w niej siedem walk z rzędu i zdobywając tytuł mistrza tej organizacji.

Jedynych porażek w zawodowej karierze Żelazowski doznał w obronie pasa PLMMA ze świetnym Francuzem Mickaelem Leboutem, później związanym z federacją UFC, oraz w swoim zagranicznym debiucie na gali GMC 9 w Niemczech, na której w walce wieczoru walczył o pas z Kerimem Engizekiem.

JAM/Fight Exclusive Night

Opublikowano: 2017-02-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również