Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


FEN 18. Marcin Naruszczka zawalczy z Andrzejem Grzebykiem

fen-18-marcin-naruszczka-zawalczy-z-andrzejem-grzebykiem

Organizacja Fight Exclusive Night ujawniła właśnie nazwiska kolejnych zawodników, których zobaczymy podczas FEN 18 Summer Edition! Tym razem do karty walk dołączą fighterzy w kategorii do 77 i 84 kilogramów.

Prawdziwym przebojem FEN 18 może zostać zestawienie w kategorii średniej. Znany z ofensywnego stylu walki Andrzej Grzebyk ma na koncie 10 wygranych pojedynków, z czego 7 zakończonych przed czasem. Ten 26-letni zawodnik z Tarnowa niejednokrotnie udowodnił, że jego ciosy w parterze potrafią skutecznie znokautować nawet najsilniejszych rywali.

W klatce FEN 18 stanie on naprzeciw weterana polskiej sceny MMA – Marcina Naruszczki. Szczycący się rekordem 18-7 Naruszczka, którego zestawiono już z takimi fighterami jak Matt Horwich, Nikos Sokolis czy Borys Mańkowski, na pewno dokładnie sprawdzi przygotowanie młodszego kolegi. Zagorzali fani MMA doskonale zaś wiedzą, że pojedynki między tak utalentowanymi zawodnikami są najbardziej emocjonujące i widowiskowe.

W kategorii do 77 kilogramów zobaczymy Adriana Błeszyńskiego i Piotra Tutkowskiego. Dla „Aresa”, reprezentanta Sportowego Zagłębia Sosnowiec, będzie to już trzecia walka, jaką stoczy dla organizacji Fight Exclusive Night. W swoim debiucie na FEN 11, w efektownym stylu, znokautował on Tomasza Lepiarskiego, jednak podczas gali FEN 14 przegrał w starciu z Łukaszem Stankiem.

Z kolei dla Piotra Tutkowskiego, zdobywcy brązowego medalu w  Amatorskich Mistrzostwach Polski w formule MMA (2015) zbliżający się pojedynek będzie pierwszą walką zawodową. Można się więc spodziewać, że zrobi on wszystko, by jak najlepiej zaprezentować się w klatce.

Oficjalna informacja organizacji FEN

Opublikowano: 2017-07-04

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również