Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


FEN 6. Maksymilian Bratkowicz zmierzy się z Andreyem Krupnyakovem

fen-6-maksymilian-bratkowicz-zmierzy-sie-z-andreyem-krupnyakovem

Organizacja Fight Exclusive Night przedstawia kolejny bój nadchodzącej gali FEN 6 „Showtime”, która odbędzie się w piątek, 6 marca 2015, we wrocławskiej hali „Orbita”. W jednym z pojedynków na zasadach K-1, otwierających nasze wydarzenie, zmierzą się dwaj utalentowani kickbokserzy, Maksymilian Bratkowicz (na zdjęciu) z Fight Gym Wrocław i Andrey Krupnyakov reprezentujący Kondor Grodno na Białorusi. Walka zakontraktowana została w kategorii półciężkiej do 86 kg.

22-letni Bratkowicz udanie debiutował na ringu organizacji podczas gali FEN 3 we Wrocławiu pokonując po trudnej walce Sebastiana Romańczyka z klubu Arrachion Mrągowo. Było to drugie zwycięstwo Wrocławianina na zawodowym ringu przy jednym remisie. We wrześniu 2014 roku Bratkowicz przerwał karierę z powodu ciężkiego urazu. Dzięki determinacji i sportowej ambicji ten wierny kibic Śląska Wrocław powrócił i zamierza kontynuować zwycięską passę. Bratkowicz mierzy 183 cm i waży 86 kg.

26-letni Krupnyakov to 3-krotny mistrz Białorusi w Pankrationie. W kickboxingu miał okazję zmierzyć się z numerem dwa polskiej sceny wagi półciężkiej, Radosławem Rydzewskim, i zdołał dotrwać do drugiej rundy. To pokazuje, że Białorusin jest odpowiednim i wartościowym rywalem dla rozpoczynającego karierę Bratkowicza. Dodatkowo walczy także w MMA, co czyni go wszechstronnym zawodnikiem. Białorusin waży 86 kg i mierzy 188 cm.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2015-03-02

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również