Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


FEN 6. Robert Rajewski jr jednak nie zawalczy z Kiełkiem. UPDATE

fen-6-robert-rajewski-jr-jednak-nie-zawalczy-z-kielkiem-update

Robert Rajewski jr (3-0 MMA) miał być rywalem Pawła Kiełka (5-0-1 MMA) podczas FEN 6, która 6 marca 2015 odbędzie się we Wrocławiu. Ale ostatecznie do tej walki nie dojdzie.

Już przymierzałem się do złożenia podpisu pod kontraktem, ostatecznie jednak tego nie zrobiłem - wyjaśnia Robert Rajewski senior, trener i menedźer Roberta juniora. - Wszystko dlatego, że nie chcieliśmy powtarzać błędów z przeszłości. Walka miała odbyć się 6 marca, 7 marca natomiast Robert będzie zaliczał podstawowy kurs na strażaka OSP. Czekają go egzaminy ustny i sprawnościowy. Postanowiliśmy, że ponieważ długo się do tego wydarzenia przygototwywał szkoda by było wszystko zaprzepaścić. Więc nie przyjęliśmy oferty FEN, co nie zmienia faktu że jesteśmy otwarci na propozycje pojedynków - dodaje w rozmowie z portalem MMAnia.pl Robert Rajewski senior.

19-letni Kiełek swoją przygodę z profesjonalnym MMA rozpoczął w 2013 roku i szybko został okrzyknięty "mistrzem nokautu" - wszystkie pięć zwycięstw w karierze odniósł przez KO lub TKO).

Reprezentant Arrachionu Olsztyn walczył po raz ostatni w listopadzie ubiegłego roku. Po ciężkim pojedynku zremisował wtedy z Artemem Lobovem. Przed tygodniem oficjalnie poinformowano, że Paweł Kiełek związał się właśnie z organizacja Fight Exclusive Night.

Na gali tej organizacji podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego ostatecznie nie zadebiutuje więc walką z jednym z przedstawicieli klanu Rajewskich, Robertem.

Znany, podobnie jak pozostali bracia, z bardzo dobrej stójki Robert junior bił się dotąd trzykrotnie w MMA, za każdym razem na gali PLMMA.

Rajewski wygrał wszystkie pojedynki - z Dawidem Grycem, Dawidem Gabarą i Piotrem Pawlikiem.

Co jednak warte podkreślenia Robert junior walczył dotychczas w kategorii do 66 kg. A z Kiełkiem miał rywalizować w wadze lekkiej (do 70 kg.).

TUBA

Foto: Paweł "Paulnajman" Najmowicz

Opublikowano: 2015-02-16

Komentarze

av

Przecież to będzie jednostronny pojedynek. Rajewski jeszcze za mało potrafi.

av

Gadanie... posral sie w gacie,kielek by go zabil

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również