Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


FEN 9 "Go for it". Michał Golasiński nowym rywalem Jakuba Boczka

fen-9-go-for-it-michal-golasinski-nowym-rywalem-jakuba-boczka

Organizacja Fight Exclusive Night poinformowałać o zmianie w karcie walk nadchodzącej gali FEN 9 „Go For It”, która  odbędzie się w sobotę 7 listopada 2015 w hali „Orbita” we Wrocławiu. Z powodu kontuzji z rozpiski wycofany został Paweł Kiełek z Olsztyna. Nowym rywalem wrocławianina Jakuba Boczka w formule MMA będzie Michał Golasiński reprezentujący klub Contender Kamienna Góra. Pojedynek został zakontraktowany w kategorii półśredniej do 77 kg.

Michał Golasiński ma 27 lat a swoją przygodę z MMA od amatorskich występów w 2012 i 2013 roku. Później trafił na zawodowe areny. Mimo porażki w debiucie później przyszły trzy zwycięstwa z rzędu. Trzecie było zarazem debiutem w Fight Exclusive Night, gdzie fighter z Kamiennej Góry pokonał silnego Patryka Paducha z Wrocławia. W ostatniej walce jednak musiał uznać wyższość potwornie silnego Rafał Lewonia. Na zawodowym ringu 3 razy wygrywał i 3 razy schodził pokonany. Golasiński mierzy 180 cm i waży 77 kg.

Jego rywal Jakub Boczekto bardzo doświadczony 27-letni zawodnik, który pierwszą walkę toczył już w 2008 roku z aktualnym mistrzem KSW Borysem Mańkowskim. Karierę rozpoczął w Opolu pod okiem znanego polskiego zawodnika wagi ciężkiej, Damiana Grabowskiego. W dwóch ostatnich pojedynkach utalentowany grappler zwyciężył z krajowymi rywalami: Tomaszem Dybowskim i Michałem Boduszkiem. Boczek jest trenerem w klubie Fight Lab Wrocław, a także współpracuje z Pawłem Szubartem z Boi Team Wrocław. Mierzy 178 cm i waży 77 kg. Na zawodowej arenie wygrał 5 walk, 4 razy poniósł porażkę oraz jeden raz zremisował.

Niestety, kontuzja Pawła Kiełka pokrzyżowała nam plany, ale nieszczęście jednych jest szczęściem innych i Michał Golasiński dostaje u nas kolejną szansę. Poza tym w tej kategorii mamy bogactwo wyboru i nieskromnie powiem, że walczą w niej najlepsi polscy zawodnicy. Derbowy dolnośląski pojedynek to dodatkowa dawka emocji dla widzów z Wrocławia i okolic - mówi Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It” są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Oficjalna informacja organizacji FEN

Opublikowano: 2015-10-24

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również