Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


FEN 9 "Go for it". Zmiany w rozpisce i FOTORELACJA z ważenia

fen-9-go-for-it-zmiany-w-rozpisce-i-fotorelacja-z-wazenia

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o zmianach w głównej karcie walk gali FEN 9 "Go For It'', która odbędzie się w sobotę, 7-go listopada 2015 roku, w hali „Orbita” we Wrocławiu. W międzynarodowym starciu K-1 Rules do 77 kg zmierzą się: mistrz świata K-1 i wielokrotny Mistrz Polski, Paweł Biszczak z Legnicy i białoruski zawodnik, Pavel Obozny z Grodna. 32-letni Białorusin zastąpi turecko-niemieckiego zawodnika, Mehmeta Ali Balika, który miał wypadek tuż przed przyjazdem do Polski.

Pavel Obozny, znany tez jako Pavel Abozny, to mistrz Europy w organizacji Kickboxingu WKA, Muay Thai WKU i Interkontynentalny IPKBA. Na jego koncie widnieje 51 zwycięstw i tylko 8 porażek. Tylko w sezonie jesiennym pokonał dwóch Polaków Marcina Wiewórkę ze Sportowego Zagłębia przez nokaut i Bartosza Kołodziejczaka z Kohorty Poznań na punkty. Dodatkowo w walce o europejski pas WKU pokonał doświadczonego Słowaka Michala Haladę. Białorusin jest znacznie trudniejszym przeciwnikiem dla Biszczaka, ale zawodnik z Legnicy po męsku przyjął walkę.

Również rywal Alberta Odzimkowskiego w formule MMA, Kerim Abzailov, musiał wycofać się z walki, tym razem z powodu doznanej kontuzji, ale organizatorom gali FEN 9 nie udało się znaleźć wartościowego zastępstwa, wobec czego ten pojedynek zostanie przesunięty na kolejne wydarzenia z cyklu FEN.

Pozostałe walki odbędą się zgodnie z harmonogramem.

Foto: Paweł Paulnajman Najmowicz

Opublikowano: 2015-11-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również