Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fight Exclusive Night 3. Wszystko o walce Fouda vs. Świątek

fight-exclusive-night-3-wszystko-o-walce-fouda-vs-swiatek

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o pierwszym oficjalnym pojedynku MMA, jaki zostanie stoczony podczas gali FEN 3, która odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go maja. Zmierzą się w nim młody polski zawodnik Tymoteusz "Omen" Świątek (13-2-1 MMA) i Szwed Martin Fouda (4-2-1 MMA). Jest to pojedynek, który został ogłoszony już podczas inaugurującej imprezę, konferencji prasowej.

20-letni Tymoteusz Świątek to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia polskiego MMA. Już sam bilans szesnastu stoczonych walk w tym wieku, każe widzieć w nim zawodnika doświadczonego, ale z wielkimi możliwościami. Jego poprzedni występ na FEN 2 to błysk geniuszu i zmuszenie do poddanie nie byle kogo, bo samego mistrza świata w Kickboxingu Gerarda Lindera. Linder był niepokonany do tego momentu, ale Świątek przełamał pasmo jego zwycięstw. Teraz czeka go wcale nie łatwiejsze zadanie.

Martin Fouda, liczący 33 lata, pokazał w Polsce, że jest zawodnikiem silnym i na dodatek dowcipnym. W walce z legendą polskiego Kickboxingu Mariuszem Cieślińskim, pokazał się wesoło na konferencji prasowej i skutecznie w pojedynku z nim. Tym zaskarbił sobie zaufanie szefów FEN i wrocławskiej publiczności w marcu. W zaledwie trzy miesiące później widzowie w stolicy Dolnego śląska zobaczą ciemnoskórego Szweda ponownie. Tym razem stanie naprzeciwko polskiej nadziei wagi koguciej. Zwycięstwo przedłuży jego szanse na kolejne występy.

Sprzedaż biletów na galę poprowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje wejściówki poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne będą w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferować je będzie kilkanaście punktów sprzedaży. W całym kraju zaś blisko 300 punktów.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-05-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również