Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fight Exclusive Night 3. Wszystko o walce Naruszczka vs. Bratkowicz

fight-exclusive-night-3-wszystko-o-walce-naruszczka-vs-bratkowicz

Organizacja Fight Exclusive Night przedstawia oficjalnie kolejnych zawodników, którzy zmierzą się 28 czerwca 2014 podczas gali FEN 3 we Wrocławiu. W kickboxerskiej formule K-1 staną twarzą w twarz Maksymilian Bratkowicz z Extreme Fighters Wrocław i Marcin Naruszczka z Mataleo Team Warszawa. Ich pojedynek w Hali Stulecia odbędzie się w limicie wagowym do 86 kg.

22-letni Bratkowicz ma już za sobą debiut w zawodowym K-1 i myśli o kolejnych wyzwaniach. Wrocławianin trenuje w dolnośląskim klubie Extreme Fighters pod okiem trenera Marcina Bachórza.

Maksymilian jest pasjonatem piłki nożnej i kibicem klubu WKS Śląsk. Jak zapowiada – da z siebie wszystko podczas tego starcia, kóre będzie oglądało wielu sympatyków tego właśnie klubu.

31-letni Marcin Naruszczka to zawodnik, który robił furorę w MMA w latach 2010 – 2012, gdy zdobył pas mistrza Niemiec w organizacji Respect FC w dwóch kategoriach wagowych i udanie go bronił. Dzięki serii zwycięstw dostał się także do KSW i stoczył dla niej dwa pojedynki.

Były zawodnik Okniński MMA, po porażce w rewanżu z Nicolacem Panzerem na gali Caged (24 maja 2014 w Karlsruhe), wrócił do Norwegi, gdzie przygotowuje się do debiutu w formule K-1.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju zaś blisko 300 punktów. Ceny najtańszych biletów zaczynają się zaledwie od 30 złotych.

Galę pokaże na żywo telewizja FightBox. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

WOJ/oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-05-25

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również