Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fight Night 7: Obrona Częstochowy. Kto oprócz Rafała Jackiewicza

fight-night-7-obrona-czestochowy-kto-oprocz-rafala-jackiewicza

Już 30 listopada odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego organizowana przez grupę NG Promotions we współpracy z Unią Boxing Oświęcim. Areną zmagań będzie nowa hala sportowa przy ulicy Żużlowej 4 w Częstochowie. Tym razem event pod nazwą Fight Night 7: Obrona Częstochowy będzie miejscem konfrontacji polskich wojowników z pięściarzami spoza granic naszego kraju.

Miłym zaskoczeniem dla fanów boksu będzie występ w ringu byłego mistrza Europy i pretendenta do tytułu mistrza świata – Rafała Jackiewicza, który zdecydował się na współpracę z grupą NG Promotions.

„Wojownik”, zanim zadebiutuje w formule MMA, będzie miał okazję jeszcze raz zaprezentować się kibicom podczas konfrontacji na zasadach boksu zawodowego.

Kolejnym ciekawym akcentem gali będzie występ Marcina Rekowskiego, który po wygranych nad młodym McCallem oraz ostatnio nad Danny’m Williamsem wzbudza wielkie zainteresowanie pośród fanów szermierki na pięści.

Jako, że Marcin Najman godzi pracę promotora z karierą bokserską, to jego również nie może zabraknąć na listopadowej gali. Wzbudzający kontrowersję „El Testosteron” w ostatnim pojedynku wygrał przez TKO z Martinem Pacasem. Obecność jednego z najbardziej kontrowersyjnych i nieprzewidywalnych pięściarzy z pewnością gwarantuje emocje, których tak mocno spragnieni są polscy kibice.

Częstochowskich fanów sportów walki z pewnością ucieszy fakt, że będą oni mieli okazję zobaczyć walkę miejscowego bohatera Tomasza Dobosza. Częstochowianin ma za sobą udaną karierę amatorską, a teraz próbował będzie swoich sił na zawodowym ringu.

Kibice będą mieli także okazję zobaczyć w ringu Łukasza Wawrzyczka, który bliski jest walki o europejskie tytuł, Dawida Kwiatkowskiego, który stanie do konfrontacji o tytuł federacji WBF, wracającego po kontuzji Przemysława Wątrobę oraz budującego dopiero swoją pozycję w zawodowym boksie Jacka Chruślickiego.

Usatysfakcjonowani będą także kibice kochający boks w wykonaniu pięściarzy wagi ciężkiej. Tu największa presja znajdować będzie się na barkach Marcina Siwego, który stanie do konfrontacji o tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBF.

Dla tych, którzy nie będą w stanie zameldować się w częstochowskiej hali mamy dobrą informację, ponieważ gala będzie transmitowana na żywo przez telewizję Orange Sport.

Patronami medialnymi imprezy są telewizja Orange Sport, Wirtualna Polska (wp.pl), BoxingNews.pl, wCzęstochowie.pl, portal MMAnia.pl, telewizja ORION oraz Życie Częstochowskie.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2013-10-02

Komentarze

av

Fatalny plakat. Kiepska karta.

av

Faktycznie. Kiepska to wygląda. Byłem rok temu na hali. Ciągle gasło światło, i Azorek (thahah) wyrzucał bokser.org z hali. Żenada.

av

@SLDhweiqvo :
Patrz, ja tez byłem i mnie jakoś ciągle światło nie gasło. Może ciebie ktoś po prostu za mocno walnał w leb?

av

fajna gala sie sykuje u tye panowie

av

najman wygra zycze mu powodzenia

av

Nawet na plakacie najman zamyka oczy!!!

av

Kolego moze ty walczyles na tej gali i kilka razy swiatlo ci zgaslo, to bylo wtedy gdy liczyl cie sedzia, zgadza sie :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również