Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fight Nights Global 70. Palhares poddał Ivanova. Zabolało! WIDEO

fight-nights-global-70-palhares-poddal-ivanova-zabolalo-wideo

Rousimar Palhares (19-8 MMA) znów wygrał. 37-letni Brazylijczyk, po dwóch ubiegłorocznych porażkach, odniósł dziś (tj. 7 lipca 2017) pierwsze zwycięstwo od sierpnia 2015. "Toquinho" pokonał podczas Fight Nights Global 70 w Ułan-Ude na Syberii Alekseia Ivanova (11-4 MMA).

Palhares, który wcześniej był nokautowany przez Emila Webera Meeka i Michała Materlę, tym razem od początkku pojedynku błyskawicznie zabrał się do pracy i już w 37 sekundzie - a jakże - poddał rywala swoją firmową skrętówką. Tym razem obyło sie bez kontrowersji, brazylijski wojownik od razu zareagował bowiem na działania sędziego i nie przeciągał niepotrzebnie wyciągania techniki, Rosjanin i tak jednak mocno odczuł żelazny uścisk rywala.

Palhares - przypomnijmy - po raz ostatni przed występm w Rosji - bił się w październiku ubiegłego roku, w Zielonej Górze. Jego przeciwnikiem w najważniejszym pojedynku gali KSW 36 był Michał Materla. Polak efektownie znokautował rywala w 2. rundzie i odniósł dzięki temu jedno ze swoich najbardziej spektakularnych zwycięstw w karierze.

Dla Palharesa, który z 19. zwycięstw w zawodowym MMA aż 16 odniósł przez poddania, była to druga przegrana z rzędu. Wcześniej "maestro skrętówki" - po czterech kolejnych wygranych w WSOF i wywalczeniu tytuła mistrza tej organizacji - został wywalony z World Series of Fighting za spowodowanie kontuzji u Jake'a Shieldsa (mimo odklepania oraz prób przerwania walki przez sędziego wciąż wyciągał kimurę), by wreszcie na gali Venator FC 3 zostać szybko znokautowanym przez Emila Webera Meeka.

Walka Palhares vs. Ivanov:

Opublikowano: 2017-07-07

Komentarze

av

Bardzo ładnie

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również